Додаткові параметри ThreatSense

Додаткові параметри ThreatSense для нових і змінених файлів

Імовірність виявити зараження в новостворених або змінених файлах порівняно вища, ніж у наявних. Саме тому програма перевіряє ці файли за допомогою додаткових параметрів сканування. У ESET Smart Security Premium використовуються розширені евристики, які дають змогу виявляти нові загрози до оновлення обробника виявлення, у поєднанні з методами сканування на основі сигнатур вірусів. Окрім новостворених файлів, сканування також поширюється на Саморозпакувальні архіви (.sfx) і Упаковані програми (запаковані виконувані файли). За замовчуванням архіви перевіряються до 10-го рівня вкладення, причому сканування виконується незалежно від їх фактичного розміру. Щоб змінити параметри сканування архіву, зніміть прапорець Параметри сканування архівів за замовчуванням.

Додаткові параметри ThreatSense для виконуваних файлів

Розширена евристика під час запуску файлу – за замовчуванням розширена евристика використовується під час запуску файлів. Коли цей параметр увімкнено, наполегливо рекомендуємо також активувати Smart-оптимізацію й ESET LiveGrid®, щоб запобігти зниженню продуктивності системи.

Розширена евристика під час запуску файлів зі змінного носія – розширена евристика емулює код у віртуальному середовищі й оцінює його поведінку, перш ніж дозволити запускати код зі змінного носія.