Активація батьківського контролю для облікового запису

Щоб активувати функцію батьківського контролю в окремому обліковому записі, виконайте наведені нижче дії.

1.За замовчуванням у ESET Smart Security Premium батьківський контроль вимкнено. Існує два методи активації функції батьківського контролю.

oНатисніть MODULE_INACTIVE на вкладці Параметри > Інструменти захисту > Батьківський контроль головного меню програми та змініть статус функції батьківського контролю на "Ввімкнено".

oНатисніть клавішу F5, щоб перейти до дерева Додаткові параметри, відкрийте вкладку Інтернет і електронна пошта і виберіть Батьківський контроль, після чого натисніть перемикач поруч з елементом Додати до системи.

2.У головному вікні програми натисніть Параметри > Інструменти захисту > Батьківський контроль. Навіть якщо позначка Увімкнено відображається поруч з елементом Батьківський контроль, потрібно налаштувати цю функцію для відповідного облікового запису. Для цього натисніть Захистити обліковий запис дитини або Батьківський обліковий запис. У наступному вікні вкажіть дату народження. Це потрібно для визначення рівня доступу, а також установлення рекомендацій щодо веб-сторінок, прийнятних для цього віку. Після цього функцію батьківського контролю буде ввімкнуто для вказаного облікового запису користувача. Під назвою облікового запису натисніть Заблокований вміст і налаштування…, а тоді дозвольте чи заблокуйте категорії на вкладці Категорії. Щоб дозволити чи заблокувати окремі сторінки, які не входять до жодної категорії, відкрийте вкладку Виключення.

PAGE_SETTINGS_PARENTAL