Інструкції з вирішення проблеми "Не вдалося переспрямувати захист онлайн-платежів на запитувану веб-сторінку"

Щоб виправити цю помилку, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.

1.Відкрийте головне вікно продукту ESET.

2.Клацніть Інструменти > Захист онлайн-платежiв. Залишивши вікно "Захист онлайн-платежiв" відкритим, перейдіть до наступного кроку.

PAGE_UTILITIES

important

Після завершення кожного кроку перевіряйте, чи працює вікно "Захист онлайн-платежiв".

Якщо це вікно браузера не працюватиме, переходіть до наступного кроку, поки не вирішите проблему.

3.Очистіть кеш браузера. Як очистити кеш Firefox або кеш Google Chrome ?

4.Переконайтеся, що використовуєте останню версію операційної системи Windows і домашнього продукту ESET для ОС Windows: див. статтю Оновлення домашніх продуктів ESET для ОС Windows до останньої версії.

5.Вимкніть функцію "Захист онлайн-платежiв" і перезапустіть комп’ютер. Знов увімкніть функцію "Захист онлайн-платежiв" і спробуйте запустити вікно браузера, захищене цією функцією.

6.Переконайтеся, що браузер за замовчуванням відсутній у списку виключень Додаткові параметри > Інтернет і електронна пошта > Фільтрація протоколів > Виключені програми. Доступ до дерева "Додаткові параметри".

7.Можливо, має місце конфлікт зі стороннім програмним забезпеченням для захисту або брандмауером. Перевірте наявність таких програм і видаліть їх у вікні "Установка й видалення програм".

8.Якщо ви не оновлювали продукт ESET на попередніх кроках, видаліть і знову інсталюйте продукт ESET. Після перезапуску комп’ютера вимкніть і заново ввімкніть функцію "Захист онлайн-платежiв".


Захист банківських операцій і платежів – це додатковий засіб убезпечення фінансових даних під час виконання операцій в Інтернеті.

У більшості випадків функція "Захист онлайн-платежiв" запускається у веб-браузері за замовчуванням після того, як ви переходите на відомий сайт із послугами онлайн-банкінгу. Щоб відкрити захищений браузер уручну, у продукті ESET Smart Security Premium клацніть Інструменти, потім клацніть ICON_BPP Захист онлайн-платежiв.

Більш докладні відомості про функцію "Захист онлайн-платежiв" див. в наведених нижче статтях бази знань ESET, які доступні англійською та деякими іншими мовами.

Як використовувати функцію захисту банківських операцій і платежів від ESET?

Увімкнення або вимкнення функції ESET "Захист онлайн-платежiв" для певного веб-сайту

Призупинення або вимкнення функції "Захист онлайн-платежiв" у домашніх версіях продуктів ESET для Windows

Загальні питання щодо функції ESET "Захист онлайн-платежiв"

Глосарій ESET | Захист банківських операцій і платежів


Якщо проблему не вдається вирішити, надішліть повідомлення електронної пошти в службу технічної підтримки ESET.