Надання дозволу на підключення для певної програми

Якщо в інтерактивному режимі виявлено нове підключення, яке не відповідає жодному правилу, відкривається діалогове вікно із запитом на дозвіл або відхилення цього підключення. Щоб у ESET Smart Security Premium одна й та сама дія виконувалася кожного разу, коли програма намагається встановити підключення, установіть прапорець Запам’ятати дію (створити правило).

DIALOG_EPFW_NEW_CONNECTION_IN_TRUSTED

У вікні параметрів брандмауера (Мережа > Брандмауер > Правила та зони > Параметри) створіть нові правила брандмауера для програм, перш ніж їх виявить ESET Smart Security Premium. Установіть інтерактивний режим фільтрації для брандмауера, щоб вкладка Правила стала доступною в розділі Параметри зон і правил.

На вкладці Загальне введіть для правила назву, напрямок і протокол зв’язку. У цьому вікні можна визначити дії, які виконуватимуться в разі застосування правила.

На вкладці Локальна адреса введіть шлях до виконуваного файлу програми та локальний порт зв’язку. Перейдіть на вкладку Віддалена адреса та введіть віддалену адресу й порт (за потреби). Новостворене правило застосовуватиметься, як тільки програма намагатиметься встановити підключення знову.