Ką daryti, jeigu apsauga realiuoju laiku neveikia

Šiame skyriuje apibūdiname problemas, kurių gali kilti naudojant apsaugą realiuoju laiku, ir kaip jas spręsti.

Apsauga realiuoju laiku išjungta

Jeigu apsaugą realiuoju laiku netyčia išjungė vartotojas, ją reikia vėl aktyvinti. Norėdami iš naujo suaktyvinti apsaugą realiuoju laiku, pagrindiniame programos lange eikite į Nustatymai ir spustelėkite Kompiuterio apsauga > Failų sistemos apsauga realiuoju laiku.

Jei apsauga realiuoju laiku nepaleidžiama paleidžiant sistemą, paprastai taip yra dėl to, kad išjungta parinktis Paleisti failų sistemos apsaugą realiuoju laiku. Jei norite pasitikrinti, ar ši parinktis įjungta, eikite į dalį Išplėstiniai nustatymai (F5) ir spustelėkite Aptikimo modulis > Failų sistemos apsauga realiuoju laiku.

Jeigu apsauga realiuoju laiku neaptinka ir neišvalo įsiskverbimų

Įsitikinkite, kad kompiuteryje nėra įdiegta jokių kitų antivirusinių programų. Jei vienu metu yra įdiegtos dvi antivirusinės programos, jos gali būti nesuderinamos viena su kita. Rekomenduojame prieš įdiegiant ESET išdiegti visas kitas antivirusines programas savo sistemoje.

Apsauga realiuoju laiku nepaleidžiama

Jeigu apsauga realiuoju laiku nepaleidžiama paleidžiant sistemą (ir parinktis Įjungti failų sistemos apsaugą realiuoju laiku yra įjungta), gali būti, kad ji yra nesuderinama su kitomis programomis. Šiai problemai išspręsti kreipkitės į ESET techninės pagalbos tarnybą.