Diegimas

Yra keletas ESET Smart Security Premium diegimo kompiuteryje būdų. Diegimo būdas priklauso nuo šalies ir platinimo priemonių:

Tiesioginio diegimo programą galima atsisiųsti iš ESET svetainės. Šis diegimo paketas yra universalus ir gali būti naudojamas su visomis kalbomis (reikiamą kalbą pasirinksite). Tiesioginio diegimo programa yra nedidelis failas; ESET Smart Security Premium diegti reikalingi papildomi failai bus atsisiųsti automatiškai.
 

Diegimas neprisijungus – šio tipo diegimas naudojamas diegiant iš produkto CD / DVD disko. Naudojamas .exe failas, kuris yra didesnis nei tiesioginio diegimo programos failas; diegiant nereikia prisijungti prie interneto arba jokių papildomų failų.

important

Svarbu

Prieš diegdami ESET Smart Security Premium įsitikinkite, kad kompiuteryje nėra įdiegta kitų antivirusinių programų. Jeigu du arba daugiau antivirusinių sprendimų yra įdiegta viename kompiuteryje, jie gali konfliktuoti vienas su kitu. Rekomenduojame išdiegti visas kitas antivirusines programas savo sistemoje. Žiūrėkite mūsų ESET žinių bazės straipsnį, kuriame rasite įprastinės antivirusinės programinės įrangos pašalinimo įrankių sąrašą (pateikiamą anglų ir keliomis kitomis kalbomis).