Žinyno puslapiai

Sveiki! Tai ESET Smart Security Premium vartotojo vadovas. Čia pateikiama informacija supažindins jus su gaminiu ir padės padaryti jūsų kompiuterį saugesnį.

Pradžia

Prieš pradedant naudotis ESET Smart Security Premium, rekomenduojame geriau susipažinti su įvairiais aptikimo tipais ir nuotolinėmis atakomis, kurios gali užpulti kompiuterį.

Be to, sudarėme ESET Smart Security Premium naujų funkcijų sąrašą bei vadovą, kuris padės jums sukonfigūruoti bendruosius parametrus.

Kaip naudoti ESET Smart Security Premium žinyno puslapius

Žinyno temos yra suskirstytos į kelis skyrius ir poskyrius. Jei norite peržiūrėti informaciją apie langą, kuriame šiuo metu esate, spauskite F1.

Programa leidžia ieškoti temos žinyne pagal raktažodį (-ius) arba ieškoti turinio pagal įvestus žodžius ar frazes. Šie du metodai skiriasi tuo, kad raktažodis gali būti logiškai susietas su žinyno puslapiais, kurių tekste gali nebūti šio konkretaus raktažodžio. Leškant pagal žodžius ar frazes bus ieškoma visuose puslapiuose ir rodomi tik tie puslapiai, kurių tekste yra ieškomas žodis ar frazė.

Siekiant išlaikyti nuoseklumą ir kad būtų išvengta painiavos, šiame vadove vartojama terminija yra sudaryta pagal ESET Smart Security Premium parametrų pavadinimus. Be to, ypač įdomioms ar svarbioms temoms išskirti naudojame vienodą simbolių rinkinį.

note

PASTABA.

Pastaba yra tiesiog trumpas paaiškinimas. Nors galite jas praleisti, pastabose pateikiama vertingos informacijos, pavyzdžiui, tam tikros funkcijos arba nuorodos į kai kurias susijusias temas.

important

Svarbu

Į tai reikia atkreipti dėmesį, todėl šios informacijos raginame nepraleisti. Paprastai čia pateikiama ne pati svarbiausia, bet svarbi informacija.

warning

Įspėjimas

Tai informacija, kuriai reikalingas ypatingas dėmesys ir dėl kurios reikia būti itin atsargiems. Įspėjimai dažniausiai pateikiami siekiant jus perspėti, kad nepadarytumėte galimai pavojingų klaidų. Perskaitykite ir įsigilinkite į įspėjimuose pateikiamą tekstą, nes jis skirtas itin jautriems sistemos parametrams arba kam nors pavojingam.

example

PAVYZDYS

Tai – konkretus panaudojimo būdas arba praktinis pavyzdys, padedantis suprasti, kaip galima naudotis tam tikra funkcija ar galimybe.

Sutartinis pavadinimas

Reikšmė

Paryškintasis tipas

Sąsajos elementų pavadinimai, pvz., langų ir parinkčių mygtukų.

Pasvirasis tipas

Vietos rezervavimo ženklai jūsų pateikiamai informacijai. Pavyzdžiui, failo pavadinimas arba kelias reiškia, kad reikia įvesti tikrą kelią ar failo pavadinimą.

Courier New

Kodo pavyzdžiai arba komandos.

Hipersaitas

Leidžia greitai ir lengvai pasiekti nurodomas temas ar išorines saityno vietas. Hipersaitai yra paryškinti mėlynai ir gali būti pabraukti.

%ProgramFiles%

„Windows“ sistemos katalogas, kuriame saugomos „Windows“ sistemoje įdiegtos programos.

Internetinis žinynas yra pagrindinis žinyno turinio šaltinis. Kai būsite prisijungę prie veikiančio interneto ryšio, bus rodoma naujausia internetinio žinyno versija.