Išimtys

Išimtys leidžia į nuskaitymą neįtraukti failų ir aplankų. Kad visi objektai būtų nuskaityti ieškant grėsmių, išimtis rekomenduojame kurti tik kai tai visiškai būtina. Vis dėlto yra situacijų, kai reikia neįtraukti tam tikro objekto, pavyzdžiui, didelių duomenų bazės įrašų, kurie lėtintų kompiuterio darbą nuskaitant, ar programinės įrangos, kuri nesuderinama su nuskaitymu.

Galite įtraukti failus ir aplanką į nuskaitymo išimčių sąrašą dalyje Išplėstiniai nustatymai (F5) > Aptikimo modulis > Išimtys > Failai ir katalogai, kurie nebus nuskaitomi > Redaguoti.

note

Pastaba

Nesupainiokite su Neįtraukti failų plėtiniai, HIPS išskyrimai arba Procesų išimtys.

Norėdami neįtraukti objekto (kelio, grėsmės arba maišos) į nuskaitymą, spustelėkite Pridėti ir įveskite kelią į objektą arba pasirinkite jį medžio struktūroje. Taip pat galite Redaguoti arba Šalinti pasirinktus įrašus.

CONFIG_EXCLUDE

Išskyrimų tipai

Kelias – kelias į neįtrauktus failus ir katalogus.

Aptikimas (grėsmė) – jeigu šalia neįtraukto failo yra grėsmės pavadinimas, tai reiškia, kad failas neįtrauktas tik šiam aptikimui / grėsmei, o ne visoms grėsmėms. Jeigu vėliau šis failas bus užkrėstas kita kenkėjiška programine įranga, ją aptiks antivirusinės apsaugos modulis. Šio tipo išskyrimas gali būti naudojamas tik su tam tikrų tipų įsiskverbimais ir jį galimą kurti perspėjimo apie grėsmę lange, kuriame pranešama apie įsiskverbimą (spustelėkite Rodyti išplėstines parinktis ir pasirinkite Neįtraukti į aptikimą), arba tai galite padaryti spustelėdami Įrankiai > Daugiau priemonių > Karantinas, dešiniuoju mygtuku spustelėdami karantinuotą failą ir kontekstiniame meniu pasirinkdami Atkurti ir neįtraukti į nuskaitymą.

Maiša – neįtraukia failo pagal konkrečią maišą (SHA1), nepaisant failo tipo, vietos, pavadinimo ar jo plėtinio.

note

PASTABA.

Jei failas atitinka nuskaitymo išimties kriterijus, jame esančios grėsmės failų sistemos apsaugos realiuoju laiku modulis ar kompiuterio nuskaitymo modulis neaptiks.

Valdymo elementai

Pridėti – neįtraukia objektų į aptikimą.

Redaguoti – leidžia redaguoti pasirinktus įrašus.

Šalinti – pašalinami pasirinkti įrašai (paspauskite CTRL ir spustelėkite norėdami pasirinkti kelis įrašus).