POP3, POP3S filtras

POP3 protokolas yra labiausiai paplitęs protokolas, naudojamas duomenims el. pašto programose priimti. ESET Smart Security Premium užtikrina šio protokolo apsaugą, nesvarbu, kokia el. pašto programa naudojama.

Apsaugos modulis, užtikrinantis šią kontrolę, automatiškai inicijuojamas paleidžiant sistemą ir lieka aktyvus atmintyje. Kad modulis tinkamai veiktų, įsitikinkite, kad jis įjungtas, – POP3 protokolo tikrinimas atliekamas automatiškai, nekeičiant el. pašto programos konfigūracijos. Pagal numatytuosius nustatymus nuskaitomi visi 110-ojo prievado ryšiai, tačiau, jeigu reikia, galima pridėti ir kitus ryšio prievadus. Kelių prievadų numerius reikia atskirti kableliais.

Šifruotas ryšys bus nuskaitomas, kaip numatyta. Norėdami peržiūrėti skaitytuvo nustatymus, išplėstinių nustatymų skyriuje eikite į SSL/TLS, spustelėkite Saitynas ir el. paštas > SSL/TLS ir įjunkite parinktį Įjungti SSL/TLS protokolų filtravimą.

Šiame skyriuje galite konfigūruoti POP3 ir POP3S protokolų tikrinimą.

Įjungti POP3 protokolo tikrinimą – įjungus visas POP3 srautas bus stebimas ieškant kenkėjiškų programų.

POP3 protokolo naudojami prievadai – POP3 protokolo naudojamų prievadų sąrašas (numatytas 110).

ESET Smart Security Premium taip pat palaiko ir POP3S protokolo tikrinimą. Šio tipo ryšys naudoja šifruotą kanalą informacijai tarp serverio ir kliento siųsti. ESET Smart Security Premium tikrina ryšius naudodama SSL (saugaus lizdo lygmens) ir TLS (transportavimo lygmens saugos) šifravimo metodus.

Nenaudoti POP3S tikrinimo – šifruotasis ryšys nebus tikrinamas.

Naudoti POP3S protokolo tikrinimą pasirinktiems prievadams – pažymėkite šią parinktį, kad POP3S tikrinimas būtų atliekamas tik prievadams, nurodytiems sąraše POP3S protokolo naudojami prievadai.

POP3S protokolo naudojami prievadai – tikrintinų POP3S prievadų sąrašas (numatytas 995).