Įrenginio kontrolė

icon_section Įrenginio kontrolė

ESET Smart Security Premium atlieka automatinę įrenginių (CD / DVD / USB / ...) kontrolę. Šis modulis leidžia blokuoti arba koreguoti išplėstinius filtrus / teises ir pasirinkti, kaip vartotojas gali naudotis ir dirbti su nurodytais įrenginiais. Tai gali būti naudinga, jei kompiuterio administratorius nori neleisti naudotis įrenginiais, kuriuose yra nepageidaujamo turinio.

Palaikomi išoriniai įrenginiai:

Diskų atminties įrenginys (HDD, USB atjungiamasis diskas)

CD / DVD

USB spausdintuvas

FireWire kaupiklis

Bluetooth Įrenginys

Lustinių kortelių skaitytuvas

Vaizdavimo įrenginys

Modemas

LPT/COM prievadas

Nešiojamasis įrenginys

Visi įrenginių tipai

Įrenginių kontrolės nustatymų parinktys gali būti keičiamos per Išplėstiniai nustatymai (F5) > Įrenginio kontrolė.

Įjungus jungiklį šalia punkto Integruoti į sistemą, suaktyvinama ESET Smart Security Premium įrenginio kontrolės funkcija. Kad šis pakeitimas įsigaliotų, turėsite iš naujo paleisti kompiuterį. Kai įjungsite įrenginio kontrolę, parinktis Taisyklės taps aktyvi ir galėsite atidaryti langą Taisyklių rengyklė.

note

PASTABA.

Galite sukurti įvairias įrenginių grupes, kurioms bus taikomos skirtingos taisyklės. Be to, galite sukurti tik vieną įrenginių grupę, kuriai bus taikoma taisyklė su veiksmu Skaityti / rašyti arba Tik skaityti. Taip užtikrinama, kad bus blokuojami įrenginių valdymo neatpažinti įrenginiai, kai juos prijungiate prie kompiuterio.

Jei bus prijungtas įrenginys, kurį blokuoja esama taisyklė, pasirodys pranešimo langas ir prieiga prie įrenginio suteikta nebus.

 

icon_section Interneto kameros apsauga

Jei įjungsite šalia Integruoti į sistemą esantį jungiklį, suaktyvinsite ESET Smart Security Premium interneto kameros apsaugos funkciją. Kai įjungsite interneto kameros apsaugą, parinktis Taisyklės taps aktyvi ir galėsite atidaryti langą Taisyklių rengyklė.