Kaip išspręsti klaidą „Banking & Payment protection could not be redirected to the requested web page“ (banko mokėjimų apsaugos nepavyko nukreipti į pageidaujamą tinklalapį)

Norėdami išspręsti šią klaidą, vadovaukitės tolesnėmis instrukcijomis:

1.Atidarykite pagrindinį savo ESET produkto programos langą.

2.Spustelėkite Įrankiai > Banko mokėjimų apsauga. Atidarytame bankininkystės ir mokėjimų apsaugos lange atlikite kitą veiksmą.

PAGE_UTILITIES

important

Atlikę kiekvieną veiksmą patikrinkite, ar banko mokėjimų apsauga veikia.

Jei naršyklės langas vis dar neveikia, atlikite kitą veiksmą, kol jis pradės veikti.

3.Išvalykite naršyklės podėlį. Kaip išvalyti „Firefox“ podėlį arba kaip išvalyti „Google Chrome“ podėlį mano naršyklėje?

4.Įsitikinkite, kad naudojate naujausią operacinės sistemos Windows ir savo ESET Windows namų produkto versiją: atnaujinkite ESET „Windows“ namų produktus į naujausią versiją.

5.Išjunkite banko mokėjimų apsaugą ir paleiskite kompiuterį iš naujo. Vėl įjunkite banko mokėjimų apsaugą ir pabandykite paleisti naršyklės langą su banko ir mokėjimų apsauga.

6.Įsitikinkite, kad jūsų numatytoji naršyklė nėra išskirta dalyje Išplėstinis nustatymas > Saitynas ir el. paštas > Protokolų filtravimas > Neįtrauktos programos. Įjunkite išplėstinį nustatymą.

7.Gali būti, kad kilo konfliktas su trečiosios šalies apsaugine programine įranga arba užkarda. Rekomenduojame patikrinti ir pašalinti šią trečiosios šalies programinę įrangą programų diegimo/šalinimo lange.

8.Jei ankstesniais veiksmais neatnaujinote ESET produkto, išdiekite ir iš naujo įdiekite savo ESET produktą. Kai kompiuteris bus paleistas iš naujo, išjunkite ir vėl įjunkite banko mokėjimų apsaugą.


Bankininkystės ir mokėjimų apsauga – tai papildomas apsaugos lygis, skirtas finansiniams duomenims apsaugoti, kai atliekate operacijas internetu.

Dažniausiai bankininkystės ir mokėjimų apsauga paleidžiama naudojant numatytąją naršyklę, kai apsilankote žinomoje bankininkystės svetainėje. Norėdami tiesiogiai pasiekti apsaugotą naršyklę spustelėkite Įrankiai ESET Smart Security Premium ir tada spustelėkite ICON_BPP Bankininko mokėjimų apsauga.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie banko mokėjimų apsaugos funkcijas, perskaitykite toliau nurodytus ESET žinių bazės straipsnius anglų ir kai kuriomis kitomis kalbomis:

Kaip naudotis ESET bankininkystės ir mokėjimų apsauga?

Įjunkite arba išjunkite ESET Banko mokėjimų apsaugą konkrečiai svetainei

Banko mokėjimų apsaugos pristabdymas arba išjungimas ESET „Windows“ namų produktams

ESET banko mokėjimų apsauga – dažniausios klaidos

ESET terminų žodynas | Banko mokėjimų apsauga


Jeigu vis tiek negalite išspręsti problemos, kreipkitės į ESET techninės pagalbos tarnybą.