ESET Smart Security

ESET Smart Security představuje nový přístup k integrované počítačové bezpečnosti. Nejnovější verze skenovacího jádra ThreatSense® společně s Personálním firewallem a antispamovým modulem poskytují rychlou a přesnou ochranu počítače.Výsledkem je inteligentní systém, který neustále kontroluje veškeré dění na počítači na přítomnost škodlivého kódu.

ESET Smart Security je komplexní bezpečnostní řešení, které kombinuje maximální ochranu s minimálním dopadem na operační systém. Pokročilé technologie založené na umělé inteligenci jsou schopny proaktivně eliminovat viry, spyware, trojské koně, červy, adware, rootkity a další internetové hrozby, bez dopadu na výkon počítače nebo funkčnost operačního systému.

Funkce a přednosti

Přepracované uživatelské rozhraní

Grafické rozhraní ESET Smart Security bylo kompletně přepracováno. Nyní je čistější, přehlednější a intuitivnější. Nově jsme přidali také podporu pro jazyky se zápisem zprava doleva jako je Hebrejština a Arabština. Prostřednictvím online nápovědy získáte vždy nejrelevantnější informace k aktuálně zobrazenému dialogovému oknu a nápověda vám pomůže vyřešit váš problém.

Antivirus a antispyware

Proaktivně detekuje a léčí známé i neznámé viry, červy, trojské koně a rootkity. Pokročilá heuristika označí každý dosud neznámý malware, chrání vás před neznámými hrozbami a eliminuje je dříve, než mohou způsobit škodu. Ochrana přístupu na web a modul Anti-Phishing monitoruje komunikaci mezi internetovým prohlížečem a vzdálenými servery (včetně SSL). Ochrana poštovních klientů zajišťuje kontrolu komunikace pomocí POP3(S) a IMAP(S) protokolů.

Pravidelné aktualizace

Pravidelné aktualizace virové databáze a programových modulů zajistí maximální ochranu počítače.

ESET LiveGrid®

Můžete zkontrolovat reputaci běžících procesů a souborů přímo v ESET Smart Security vůči cloudové databázi.

Kontrola výměnných médií

Automaticky kontroluje všechny USB disky, paměťové karty a CD/DVD. Blokuje výměnná média podle typu, výrobce, velikosti a dalších atributů.

HIPS

Pomocí tohoto modulu si můžete přizpůsobit detailní chování systému pomocí pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy.

Herní režim

Při hraní her a používání aplikací běžících v režimu celé obrazovky (fullscreen) se nezobrazí upozornění ani vyskakovací okna a program tak uvolní systémové prostředky pro náročné aplikace.

Funkce ESET Smart Security Premium

Šifrování dat

Zašifruje a tím ochrání data ve vašem počítači a na USB discích.

Správce hesel

Pamatuje si za vás hesla k webovým stránkám a aplikacím.

 

Pro správnou funkci všech bezpečnostních funkcí ESET Smart Security musíte mít platnou licenci. Doporučujeme prodloužit si licenci ESET Smart Security v dostatečném předstihu před jejím koncem platnosti.