Aktivace produktu

Pomocí této úlohy vzdáleně aktivujete bezpečnostní produkt ESET nainstalovaný na koncovém zařízení. Pro vzdálenou aktivaci produktu ESET postupuje podle níže uvedených kroků.

Obecné

Zadejte název úlohy, volitelně popis. Kategorie úlohy a její typ je již předvybrána na základě předchozího výběru. Typ úlohy definuje možnosti konfigurace a chování klientské úlohy.

Nastavení

Možnosti aktivace produktu – vyberte licenci, kterou chcete použít pro aktivaci produktu ESET nainstalovaného na cílovém zařízení. Pokud v seznamu nemáte žádnou licenci, přejděte do sekce Správa licencí a licenci nejprve přidejte.

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ:

Mobilní zařízení (ESET Endpoint pro Android a MDM pro iOS) není možné aktivovat offline licencí.

Přehled

Zkontrolujte, zda parametry klientské úlohy vyhovují vašim potřebám a klikněte na tlačítko Dokončit. Po jejím vytvoření doporučujeme úloze přiřadit podmínku spuštění, prostřednictvím které definujte cíl, nad kterým chcete úlohu spustit. V opačném případě budete mít vytvořenou pouze šablonu úlohy. Pokud kliknete na tlačítko Zavřít, podmínku spuštění můžete vytvořit kdykoli později, například vybráním možnosti Spustit na... v kontextovém menu úlohy.

client_task_finish