Загальний опис ESET SysInspector

ESET SysInspector – це програма, яка ретельно перевіряє комп’ютер і докладно відображає зібрані дані. Така інформація, як інстальовані драйвери й програми, мережеві підключення або важливі розділи реєстру, допоможе дослідити підозріле поводження системи, яке може бути спричинено несумісністю програмного забезпечення або обладнання чи проникненням шкідливої вірусної програми.

Доступ до програми ESET SysInspector можна отримати двома способами:

1.Скориставшись версією, інтегрованою в рішення ESET Security для ОС Windows.

2.Безкоштовно завантаживши окрему версію (SysInspector_nt64_ukr.exe).

Обидві версії ідентичні за своїми функціональними можливостями й мають однакові елементи керування. Єдина різниця полягає у способі керування вихідними даними. Кожна з версій дає змогу експортувати знімки системи у файл формату .xml і зберігати їх на диску. Однак інтегрована версія також дає змогу зберігати знімки системи безпосередньо в розділі Інструменти > ESET SysInspector (за винятком ).

ESET SysInspector є частиною кількох продуктів ESET на зразок ESET Internet Security або ESET Endpoint Security.

Зачекайте, доки ESET SysInspector скануватиме ваш комп’ютер. Ця процедура може тривати від 10 секунд до кількох хвилин залежно від конфігурації вашого обладнання, використовуваної операційної системи та кількості програм, інстальованих на комп’ютері.