ESET SysInspector uygulamasına giriş

ESET SysInspector, bilgisayarınızın tamamını inceleyen ve toplanan verileri kapsamlı bir şekilde görüntüleyen bir uygulamadır. Yüklü sürücü ve uygulamalar, ağ bağlantıları veya önemli kayıt defteri girişleri gibi bilgiler, yazılım veya donanım uyumsuzluğundan ya da kötü amaçlı yazılımdan etkilenmiş olmasından kaynaklanan şüpheli sistem davranışını incelemenize yardımcı olabilir.

ESET SysInspector aracına iki şekilde erişebilirsiniz:

1.Windows ESET Security çözümlerindeki entegre sürümden.

2.Ücretsiz olarak bağımsız sürümü indirerek (SysInspector_nt64_trk.exe).

Her iki sürüm de işlevsel olarak aynıdır ve aynı program denetimlerine sahiptir. Tek fark, çıkış dosyalarının yönetilme biçimidir. Bağımsız ve tümleşik sürümlerin her biri, sistem görüntülerini .xml dosyasına vermenize ve diske kaydetmenize olanak tanır. Ancak, tümleşik sürüm aynı zamanda sistem görüntülerinizi doğrudan Araçlar > ESET SysInspector ( hariç) içinde depolamanıza olanak verir.

ESET SysInspector, ESET Internet Security veya ESET Endpoint Security gibi çeşitli ESET ürünlerinin bir parçasıdır.

ESET SysInspector'ın bilgisayarınızı taraması için lütfen zaman tanıyın. Donanım yapılandırmanıza, işletim sisteminize ve bilgisayarınızda yüklü uygulama sayısına bağlı olarak bu işlem 10 saniye ile birkaç dakika arasında sürebilir.