Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Оновлення за допомогою ESET PROTECT

ESET PROTECT дає змогу оновити кілька серверів, на яких запущено старішу версію ESET Security for Microsoft SharePoint. Перевагою цього способу є можливість одночасного оновлення великої кількості серверів, під час якого всі екземпляри програми ESET Security for Microsoft SharePoint мають однакову конфігурацію (за потреби).

Процедура включає наведені нижче етапи.

Оновіть перший сервер вручну, інсталювавши останню версію ESET Security for Microsoft SharePoint на наявну, щоб зберегти конфігурацію, зокрема правила та білі й чорні списки. Цей етап виконується локально на сервері, на якому працює ESET Security for Microsoft SharePoint.

Надішліть запит на конфігурацію програми ESET Security for Microsoft SharePoint, оновленої до версії 7.x, і перетворіть її на політику в ESET PROTECT. Політика буде застосована пізніше до всіх оновлених серверів. Цей і наступні етапи виконуються віддалено за допомогою ESET PROTECT.

Запустіть завдання видалення програмного забезпечення на всіх серверах, на яких використовується стара версія ESET Security for Microsoft SharePoint.

Запустіть завдання з інсталяції програмного забезпечення на всіх серверах, де потрібно інсталювати останню версію ESET Security for Microsoft SharePoint.

Призначте політику конфігурації всім серверам, на яких установлено найновішу версію ESET Security for Microsoft SharePoint.

Укажіть обліковий запис адміністратора ферми SharePoint на кожному сервері вручну. Цей етап виконується локально.

Щоб оновити систему за допомогою ESET PROTECT, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.

1.Увійдіть на один із серверів, на якому працює програма ESET Security for Microsoft SharePoint, і оновіть її, завантаживши й інсталювавши найновішу версію поверх наявної. Дотримуйтесь інструкцій зі звичайної інсталяції. Під час інсталяції зберігаються оригінальні конфігурації ESET Security for Microsoft SharePoint.

2.Відкрийте веб-консоль ESET PROTECT, виберіть клієнтський комп’ютер у статичній або динамічній групі та натисніть Показати інформацію.

3.Виберіть вкладку Конфігурація та натисніть кнопку Надіслати запит на отримання конфігурації, щоб отримати конфігурації керованого продукту. Зверніть увагу, що на цей процес потрібен певний час. Коли в списку з’явиться остання конфігурація, натисніть Продукт із безпеки та виберіть Відкрити конфігурацію.

4.Створіть політику конфігурації. Для цього клацніть кнопку Перетворити на політику. Уведіть ім’я нової політики й клацніть Завершити.

5.ВибратиЗавдання клієнта та виберіть завдання Видалення програмного забезпечення. Під час створення завдання видалення радимо налаштувати перезавантаження сервера після видалення. Для цього поставте прапорець Автоматично перезавантажити за необхідності. Після створення завдання додайте всі цільові комп’ютери, які потрібно видалити.

6.Переконайтеся, що програму ESET Security for Microsoft SharePoint видалено з усіх цільових комп’ютерів.

7.Створіть завдання Інсталяція програмного забезпечення, щоб інсталювати найновішу версію програми ESET Security for Microsoft SharePoint на всіх потрібних комп’ютерах.

8.Призначте політику конфігурації всім серверам, на яких установлено ESET Security for Microsoft SharePoint (найкраще зробити це для групи серверів).

9.Увійдіть на кожен сервер локально, відкрийте ESET Security for Microsoft SharePoint. З’явиться таке попередження з червоним статусом: ESET SharePoint Helper Service is not running. У розділі додаткових параметрів укажіть обліковий запис адміністратора ферми SharePoint.


important

Цей крок потрібно виконати на кожному сервері, де запущено ESET Security for Microsoft SharePoint. Це обумовлено міркуваннями безпеки. Продукти ESET не зберігають облікові дані адміністратора SharePoint, тому облікові дані не входять у політику конфігурації та їх не можна передати на інші сервери.