Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Огляд

ESET Security for Microsoft SharePoint — це інтегроване рішення, спеціально розроблене для родини продуктів Microsoft SharePoint, які виконуються в Microsoft Windows Server в автономному режимі або й фермі. Він забезпечує ефективний і надійний захист від різних типів шкідливого програмного забезпечення, вірусів та інших проникнень. ESET Security for Microsoft SharePoint захищає файли, які зберігаються в базі даних вмісту SharePoint. Захищено надані користувачем файли, збережені в бібліотеках документів, активів, сторінках вікі, а також сторінки ASP, сценарії (JavaScript) і зображення із самого вебсайту SharePoint.

ESET Security for Microsoft SharePoint захищає ваш вміст за допомогою таких функцій:

фільтрація під час доступу до файлу (фільтр під час доступу)

сканування бази даних на вимогу (сканування на вимогу)

Фільтр під час доступу запускається на розсуд SharePoint, а його поведінка буде дещо різнитися залежно від покоління SharePoint, яке використовується. Загалом, фільтр під час доступу запускається під час першого доступу до будь-якого файлу. Результат сканування зберігатиметься в кеші до зміни версії вірусної бази даних або завершення певного періоду часу.

Сканування за вимогою ієрархічно сканує всі файли й папки веб-сайту, який вибирає адміністратор. Доступ до файлів можна отримати за допомогою об’єктної моделі SharePoint (на основі .NET), яка забезпечує уніфікований перегляд усього вмісту, що зберігається у фермі SharePoint, а також зведену інформацію про фактичну використовувану технологію сервера бази даних.

Для фільтра доступу й сканування на вимогу застосовуються такі перевірки:

Антивірус та антишпигун

Визначені користувачем правила з різними типами умов