Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Small office products

ESET Small Business Security

ESET Small Business Security jest nowym rozwiązaniem zapewniającym w pełni zintegrowaną ochronę komputera przed zagrożeniami. Bezpieczeństwo komputera zapewnia najnowsza wersja aparatu skanowania ESET LiveGrid® o szybkim i precyzyjnym działaniu w połączeniu z naszymi niestandardowymi modułami zapory i ochrony przed spamem.  W wyniku tego połączenia powstał inteligentny system, który w porę ostrzega przed atakami i szkodliwymi aplikacjami zagrażającymi komputerowi.

ESET Small Business Security to kompletne rozwiązanie zabezpieczające, połączenie maksymalnej ochrony i minimalnego obciążenia systemu. Zaawansowane techniki oparte na sztucznej inteligencji potrafią zapobiegać przenikaniu do systemu wirusów, oprogramowania spyware, koni trojańskich, robaków, oprogramowania adware i programów typu rootkit oraz innych ataków bez obniżania wydajności komputera czy zakłócania jego pracy.

Funkcje i zalety ESET Safe Server

Przeprojektowany interfejs użytkownika

Interfejs użytkownika w tej wersji został przeprojektowany i uproszczony na podstawie wyników testów użyteczności. Wszystkie sformułowania w graficznym interfejsie użytkownika i powiadomieniach zostały dokładnie sprawdzone i poprawione. Interfejs teraz obsługuje języki pisane od prawej do lewej, na przykład hebrajski i arabski. Pomoc online została zintegrowana z programem ESET Small Business Security i udostępnia dynamicznie aktualizowaną treść pomocy.

Tryb ciemny

Rozszerzenie, które pomaga szybko przełączyć ekran na tryb ciemny. Preferowany schemat kolorów można wybrać w elementach interfejsu użytkownika.

Moduł antywirusowy i antyspyware

Aktywnie wykrywa i leczy więcej znanych i nieznanych wirusów, robaków, koni trojańskich oraz programów typu rootkit. Zaawansowana heurystyka oznacza nawet nigdy przedtem niespotykane szkodliwe oprogramowanie, chroniąc użytkownika przed nieznanymi zagrożeniami i eliminując je, zanim zdążą wyrządzić szkody. Ochrona dostępu do stron internetowych i ochrona przed atakami typu „phishing” monitoruje komunikację między przeglądarkami internetowymi i zdalnymi serwerami (w tym SSL). Ochrona programów poczty e-mail oferuje sprawdzanie komunikacji przychodzącej za pośrednictwem protokołów POP3(S) oraz IMAP(S).

Regularna aktualizacja

Regularne aktualizowanie silnika detekcji (wcześniej nazywanego „bazą sygnatur wirusów”) i modułów programu to najlepszy sposób na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa komputera.

ESET LiveGrid®
(Reputacja oparta na chmurze)

Użytkownik może sprawdzić reputację działających procesów i plików bezpośrednio z poziomu programu ESET Small Business Security.

Kontrola dostępu do urządzeń

Automatycznie skanuje wszystkie dyski flash USB, karty pamięci i płyty CD/DVD. Blokuje dyski przenośne w zależności od typu nośnika, producenta, rozmiaru i innych atrybutów.

Funkcja HIPS

Zachowanie systemu można dostosować bardziej szczegółowo, określając reguły dla rejestru systemu, aktywnych procesów i programów oraz konfigurując ustawienia zabezpieczeń.

Tryb gier

Opóźnia wyświetlanie wszystkich wyskakujących okienek, aktualizacji i innych obciążających system działań, aby zaoszczędzić zasoby systemu na potrzeby gier i innych pełnoekranowych aktywności.

Funkcje w programie ESET Small Business Security

Ochrona bankowości internetowej i przeglądania stron internetowych

Funkcja Ochrona bankowości internetowej i przeglądania stron internetowych udostępnia zabezpieczoną przeglądarkę, której można używać podczas korzystania z bankowości elektronicznej i stron do wykonywania płatności. Dzięki temu wszystkie transakcje online są przeprowadzane w zaufanym i bezpiecznym środowisku.

Obsługa sygnatur sieciowych

Sygnatury sieciowe umożliwiają szybkie wykrywanie i blokowanie szkodliwego ruchu do urządzeń użytkowników i od nich, związanego z botami i pakietami programów typu exploit. Tę funkcję można traktować jako rozwinięcie ochrony przed botnetami.

Inteligentna zapora

Uniemożliwia nieupoważnionym użytkownikom dostęp do komputera oraz do informacji osobistych.

Ochrona przed spamem klienta poczty e-mail

Spam stanowi obecnie aż 50% wszystkich wysyłanych wiadomości e-mail. Ochrona przed spamem klienta poczty e-mail chroni przed tym problemem.

Anti-Theft

Anti-Theft rozszerza zabezpieczenia na poziomie użytkownika w przypadku utraty lub kradzieży komputera. Po zainstalowaniu ESET Small Business Security i Anti-Theft Twoje urządzenie pojawi się na liście interfejsu sieciowego. Interfejs sieciowy umożliwia zarządzanie konfiguracją programu Anti-Thefti administrowanie funkcjami Anti-Theft na urządzeniu.

Password Manager

Password Manager chroni i przechowuje hasła i dane osobowe.

Secure Data

Secure Data umożliwia szyfrowanie danych na komputerze i dyskach wymiennych, aby zapobiec niewłaściwemu wykorzystaniu prywatnych, poufnych informacji.

ESET LiveGuard

Wykrywa i zatrzymuje nigdy wcześniej nie widziane zagrożenia oraz przetwarza informacje na potrzeby wykrywania w przyszłości.

VPN

Chroń swoje dane, unikaj niechcianego śledzenia i zwiększ prywatność dzięki dodatkowemu bezpieczeństwu, jakie zapewnia anonimowy adres IP.

Subskrypcja musi być aktywna, aby funkcje ESET Small Business Security działały. Zalecamy odnowienie subskrypcji na kilka tygodni przed wygaśnięciem subskrypcji na ESET Small Business Security.