ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Small office products

ESET Small Business Security

ESET Small Business Security představuje nový přístup k integrované počítačové bezpečnosti. Nejnovější verze skenovacího jádra ESET LiveGrid® v kombinaci s našimi vlastními moduly Firewall a Antispam rychle a přesně zajišťují bezpečnost vašeho zařízení. Výsledkem je inteligentní systém, který neustále kontroluje veškeré dění na počítači na přítomnost škodlivého kódu.

ESET Small Business Security je komplexní bezpečnostní řešení, které kombinuje maximální ochranu s minimálním dopadem na operační systém. Pokročilé technologie založené na umělé inteligenci jsou schopny proaktivně eliminovat viry, spyware, trojské koně, červy, adware, rootkity a další internetové hrozby bez dopadu na výkon počítače nebo funkčnost operačního systému.

Funkce a přednosti ESET Safe Server

Přepracované uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní produktu bylo kompletně přepracováno. Nyní je čistější, přehlednější a intuitivnější. Upravili jsme textaci oznámení zobrazených uživateli a přidali také podporu pro jazyky se zápisem zprava doleva, jako je hebrejština a arabština. Prostřednictvím online nápovědy, integrované do produktu, získáte vždy nejaktuálnější informace ke konkrétním zobrazeným oknům v programu ESET Small Business Security.

Tmavý režim

Rozšíření pro zapnutí tmavého zobrazení uživatelského rozhraní. Preferované barevné schéma si můžete zvolit v prvcích uživatelského rozhraní.

Antivirus a antispyware

Proaktivně detekuje a léčí známé i neznámé viry, červy, trojské koně a rootkity. Pokročilá heuristika označí každý dosud neznámý škodlivý kód, chrání vás před neznámými hrozbami a eliminuje je dříve, než mohou způsobit škodu. Ochrana přístupu na web a anti-phishingová ochrana monitorují komunikaci mezi webovými prohlížeči a vzdálenými servery (včetně SSL). Ochrana poštovních klientů zajišťuje kontrolu komunikace pomocí POP3(S) a IMAP(S) protokolů.

Pravidelné aktualizace

Pravidelné aktualizace detekční jádra (dříve známé jako "virové databáze") a programových modulů zajistí maximální ochranu počítače.

ESET LiveGrid®
(založen na cloudové technologii)

Můžete zkontrolovat reputaci spuštěných procesů a souborů přímo v ESET Small Business Security vůči cloudové databázi.

Správa zařízení

Produkt automaticky kontroluje všechny USB disky, paměťové karty a CD/DVD. Dále dokáže blokovat výměnná média podle typu, výrobce, velikosti a dalších atributů.

HIPS

Pomocí tohoto modulu si můžete přizpůsobit detailní chování systému a jeho bezpečnost pomocí pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy.

Herní režim

Odloží všechna vyskakovací okna, aktualizace nebo jiné činnosti náročné na systém, aby šetřil systémové prostředky pro hraní her a jiné činnosti na celé obrazovce.

Funkce ESET Small Business Security

Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu

Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu nabízí zabezpečení prohlížeče pro přístup k online bankovnictví nebo online platebním branám, aby všechny online transakce probíhaly v důvěryhodném a bezpečném prostředí.

Podpora síťových vzorků

Síťové podpisy umožňují rychlou identifikaci a blokování škodlivé komunikace přicházející z uživatelských zařízení nebo na ně směřující, například botů a balíčků exploitů. Jedná se o funkci ochrany proti zapojení do botnetu.

Inteligentní firewall

Modul firewall kontroluje síťovou komunikaci a chrání počítač před neautorizovaným přístupem.

Antispamová ochrana poštovních klientů

Spam představuje více než 50 % veškeré e-mailové komunikace. Antispamová ochrana poštovních klientů chrání před tímto problémem.

Anti-Theft

Anti-Theft výrazně rozšiřuje možnosti zabezpečení zařízení v případě ztráty nebo odcizení. Pokud si na zařízení nainstalujete ESET Small Business Security a zapnete funkci Anti-Theft, zařízení se ve stejnojmenné části ESET HOME zobrazí. Pomocí webového rozhraní můžete na zařízení konfigurovat a spravovat funkce Anti-Theft, např. označit zařízení za ztracené nebo jej vzdáleně ovládat.

Password Manager

Password Manager chrání vaše osobní údaje a pamatuje si za vás hesla.

Šifrování dat

Tato funkce umožňuje šifrování dat ve vašem počítači a na výměnných médiích, čímž zabráníte zneužití osobních a citlivých údajů.

ESET LiveGuard

Bezpečnostní vrstva, která odhaluje a blokuje dosud neznámé hrozby a zpracovává informace pro jejich budoucí detekci.

VPN

Udržuje vaše data v bezpečí, vyhýbá se nežádoucímu sledování a posiluje vaše soukromí na internetu díky dodatečnému zabezpečení anonymní IP adresy.

Aby ESET Small Business Security fungoval správně, musí být předplatné aktivní. Doporučujeme obnovit předplatné několik týdnů před jeho vypršením pro ESET Small Business Security.