Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Автентифікація за допомогою push-сповіщення

Автентифікація за допомогою push-сповіщень на мобільних пристроях уперше з’явилася в ESET Secure Authentication (ESA) версії 2.5.X і була доступна лише для пристроїв з Android. В ESA версії 2.6.X цей спосіб автентифікації став доступний також для пристроїв iOS, а в ESA версії 2.7 – і для пристроїв Windows Phone.

У розділі ESA Web Console Users для одного користувача або кількох користувачів можна відразу ввімкнути обидва параметри автентифікації (OTP і Push).

Щоб увімкнути push-сповіщення на пристроях iOS, коли з’явиться відповідний запит, торкніться Allow . На пристроях Android сповіщення вмикаються автоматично.

ios_allowpushnotifications

note

Примітка

Після підготовки телефону користувача або ввімкнення push-сповіщень у ESA Web Console автентифікація за допомогою push-сповіщень може почати працювати через деякий час.

Користувачі можуть підтвердити або відхилити запит на автентифікацію безпосередньо в області сповіщень на мобільному пристрої.

push_notification_01_android_ios

Android; iOS

Торкніться сповіщення в будь-якому місці поза кнопками Approve Reject, щоб відкрити Mobile application, де можна буде підтвердити або відхилити запит на автентифікацію.

push_notificatoin_02_android_ios

Мобільна програма ESA

Push-сповіщеннями для автентифікації можна також керувати на смарт-годинниках з ОС Android або iOS.

Кожне push-сповіщення містить ідентифікатор, що збігається з ідентифікатором на екрані запиту автентифікації.

Що станеться, якщо відхилити push-сповіщення?

Якщо відхилити push-сповіщення, вікно сповіщень закривається, проте на Authentication Server (AS) не надсилається жодного відгуку. Якщо AS не отримає підтвердження протягом 150 секунд, користувачу не надається доступ до служби/комп’ютера, для яких увімкнено захист 2FA.

Смарт-годинник Android

Коли на інтелектуальному годиннику Android відобразиться сповіщення ESET, проведіть пальцем по екрану вправо або вліво, щоб переглянути доступні варіанти. Якщо використовується Mobile Application із PIN-кодом, з’явиться повідомлення Approve on phone.

Годинник Apple Watch

Коли на годиннику Apple відображається сповіщення ESET, прокрутіть униз до кнопки Approve або Reject.

appleWatchNotification

Коли сповіщення надійде, прокрутіть униз до кнопок дій

Якщо використовується Mobile Application, захищена PIN-кодом, буде доступний тільки параметр Reject.

appleWatchNotificationOnlyReject