Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

AD FS

ESA – чудовий вибір, якщо ви працюєте зі службами Active Directory Federation Services(AD FS) 3 або пізнішої версії, які потрібно захистити за допомогою автентифікації 2FA.

Під час інсталяції ESA на комп’ютері, де виконується AD FS, виберіть компонент AD FS і завершіть інсталяцію.

installer-adfs-component-selected

 

Під час інсталяції компонента AD FS конфігурація змінюється – додається метод автентифікації ESET Secure Authentication і розташування Intranet та Extranet (якщо їх не визначено). На зображенні нижче представлено зміни в конфігурації, коли розташування Intranet вибрано до інсталяції компонента AD FS ESA.

adfs_configuration

 

Після завершення інсталяції відкрийте ESA Web Console, перейдіть до розділу Components і клацніть AD FS. Параметри 2FA is enabled і Allow non 2FA будуть увімкненими.

adfs_2fa_on

 

Якщо веб-сайт, що вимагає автентифікації, перевіряє ідентифікаційні дані за допомогою служб AD FS і службу AD FS захищено 2FA за допомогою ESA, після успішної перевірки ідентифікаційних даних відобразиться запит на введення OTP, підтвердження push-сповіщення чи автентифікацію за допомогою FIDO:

esaadfs_otp-and-push

Потрібно вказати одноразовий пароль (ліворуч). Потрібно підтвердити push-сповіщення (праворуч)


note

Спеціальна емблема

Щоб під час очікування введення або підтвердження сповіщення на екрані відображалася спеціальна емблема замість емблеми ESET Secure Authentication за замовчуванням, виконайте наведені нижче дії. Усі дії виконуються на комп’ютері, на якому інстальовано компонент ESA сумісної версії (плагін для веб-програми, захист AD FS, Identity Provider Connector).

1.Збережіть потрібну емблему як файл зображення .png. Рекомендований максимальний розмір: 350px x 100px (ширина х висота).

2.Помістіть емблему в каталог C:\ProgramData\ESET Secure Authentication\Customization\ i призначте їй і’мя "logo.png".


note

Internet Explorer

Internet Explorer 9 і 10 є підтримуваними веб-браузерами.