Aktualizace modulů

Pomocí této úlohy aktualizujete moduly bezpečnostního produktu ESET na cílové stanici. Toto je obecná úloha platná pro všechny bezpečnostní produkty bez ohledu na platformu. Seznam všech aktualizovaných modulů naleznete v koncovém produktu v sekci Nápověda a podpora > O programu > Nainstalované komponenty. Pro dočasné pozastavení aktualizace využijte úlohu vrátit předchozí aktualizaci modulů.

icon_section Obecné

Zadejte název úlohy, volitelně popis.

icon_section Cíl

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ:

Cíl již není možné definovat při vytváření nové klientské úlohy. Dokončete vytvoření úlohy a následně vytvořte podmínku pro její spuštění.

client_task_target

icon_section Nastavení

Vyprázdnit aktualizační cache – tato možnost odstraní všechny dočasné aktualizační soubory z klienta, což může vyřešit většinu problémů s nefunkční aktualizací virové databáze.

icon_section Přehled

Zkontrolujte, zda parametry klientské úlohy vyhovují vašim potřebám a klikněte na tlačítko Dokončit. Po jejím vytvoření doporučujeme úloze přiřadit podmínku spuštění, prostřednictvím které definujte cíl, nad kterým chcete úlohu spustit. V opačném případě byste měli vytvořenou pouze šablonu úlohy. Pokud kliknete na tlačítko Zavřít, podmínku spuštění můžete vytvořit kdykoli později.

client_task_finish