Vrátit předchozí aktualizaci virové databáze

Pokud máte podezření, že nová aktualizace virové databáze je poškozená nebo způsobuje nestabilní chování počítače, pomocí této úlohy můžete vrátit virovou databázi do předchozího stavu a na stanovený časový interval zakázat další aktualizace.

icon_section Obecné

Zadejte název úlohy, volitelně popis.

icon_section Cíl

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ: Cíl nemůžete definovat při vytváření nové klientské úlohy. Dokončete vytvoření úlohy a následně vytvořte podmínku pro její spuštění.

client_task_target

icon_section Nastavení

V této části stanovte interval, po jakou dobu chcete pozastavit aktualizace.

Akce

Povolit aktualizace – opětovně povolí aktualizace.
Vrátit předchozí aktualizace a pozastavit na – vyberte interval (24/36/48 hodin), na jakou dobu chcete aktualizace pozastavit. Při použití možnosti do odvolání buďte opatrní, představuje bezpečnostní riziko.

icon_section Přehled

Zkontrolujte, zda parametry klientské úlohy vyhovují vašim potřebám a klikněte na tlačítko Dokončit. Po jejím vytvoření doporučujeme úloze přiřadit podmínku spuštění, prostřednictvím které definujte cíl, nad kterým chcete úlohu spustit. V opačném případě byste měli vytvořenou pouze šablonu úlohy. Pokud kliknete na tlačítko Zavřít, podmínku spuštění můžete vytvořit kdykoli později.

client_task_finish