Загальний опис

ESET Parental Control for Android захищає дітей від загроз на смартфонах і планшетах. Це автономний застосунок для пристроїв Android, повністю інтегрований із порталом ESET HOME, за допомогою якого батьки можуть контролювати й регулювати діяльність дитини в Інтернеті з будь-якого браузера, увійшовши в обліковий запис ESET HOME.

Веб-фільтрація на основі категорій не дає дітям змоги переглядати неприйнятний веб-вміст. Програма ESET Parental Control for Android не призначена для дітей, проте розроблена так, щоб забезпечити ефективний зв’язок із ними: діти можуть запитувати дозвіл на доступ до потрібного їм вмісту чи програм. Батьки можуть відстежувати активність дітей і відповідати на такі запити через спеціальний портал або просто зі свого пристрою Android, якщо на ньому інстальовано програму ESET Parental Control for Android.

Функції програми

Контроль програм: блокування. Завдяки блокуванню батьки можуть бути впевнені, що дітям дозволені лише ті програми, які відповідають їхній віковій групі. Невідповідні програми автоматично блокуються.

Контроль програм: обмеження за часом. Часто діти проводять багато часу в онлайн-іграх, покращуючи навички гри та спілкуючись із друзями. За цим заняттям вони можуть забути про домашні обов’язки. Ця функція дає батькам змогу обмежити час користування вибраними програмами.

Веб-контроль. Завдяки цій функції діти переглядатимуть інформацію в Інтернеті, не маючи доступу до неприйнятного вмісту. Просто вкажіть вік дитини – такі категорії, як азартні ігри та порнографія, заблокуються автоматично.

Визначення місцезнаходження дитини. Показує місцезнаходження пристрою дитини. Так ви можете менше хвилюватися за свою дитину, якщо вона забула вам написати чи зателефонувати. Місцезнаходження мобільного пристрою визначається в основному за допомогою GPS. Якщо дані GPS недоступні, приблизне місцезнаходження визначається через мережу Wi-Fi або GSM.

Зони зі сповіщеннями . Дозволяє батькам створювати декілька зон. Батьки отримують сповіщення кожного разу, коли дитина входитиме до зони або виходитиме з неї.

Майстер інсталяції для дітей і батьків. Майстер допомагає швидко та легко налаштувати програму ESET Parental Control for Android.

Батьківський портал (parentalcontrol.eset.com). В обліковому записі ESET HOME можна переглядати статистику та налаштування пристрою дитини зі свого комп’ютера, планшета чи смартфону. Також тут можна керувати правилами, переглядати звіти, дізнаватися про можливі проблеми з оптимізацією на пристрої дитини та визначати його місцезнаходження.