העזרה המקוונת של ESET

חיפוש עברית (Hebrew)
בחר את הנושא

מבוא

ESET Parental Control for Android מגן על ילדים מפני איומים בטלפונים חכמים ובטאבלטים שלהם. האפליקציה עצמה היא אפליקציית Android עצמאית המשולבת לחלוטין עם פורטל ESET HOME כך שהורים יכולים לנטר ולכוון את הפעילות המקוונת של ילדיהם מכל דפדפן אינטרנט על ידי כניסה לחשבון ESET HOME.

סינון אתרים מבוסס קטגוריות מגביל גישה של ילדים לתוכן בלתי הולם באתרים. האפליקציה ESET Parental Control for Android אינה מיועדת לילדים, אך תוכננה במטרה לאפשר תקשורת טובה, גמישות ויכולת תגובה – ילדים יכולים לבקש הרשאה לתוכן ולאפליקציות. ההורים יכולים לנטר את הפעילות של הילד ולהגיב לבקשות כאלה – מהפורטל להורים או ממכשיר ה-Android שלו (בתנאי ש-ESET Parental Control for Android מותקן במכשיר שלהם).

תכונות האפליקציה כוללות:

  • הגנה מפני אפליקציות – חסימה – תכונה זו מספקת להורים שקט נפשי על ידי כך שהיא מאפשרת אפליקציות המתאימות לילדיך בהתאם לקבוצת הגיל שלהם. אפליקציות שאינן הולמות לגיל הילד נחסמות באופן אוטומטי.
  • הגנה מפני אפליקציות – הגבלות זמן – משחק במשחקי מחשב, שיתוף עם חברים ושיפור הכישורים באופן מקוון הן פעילויות חשובות לילדים, אך כך גם פעילויות משפחתיות אחרות. תכונה זו מאפשרת לך להגדיר מגבלות זמן לכל יום עבור האפליקציות שתבחר.
  • הגנה מפני אתרי אינטרנט – תכונה זו מאפשרת לילדים לגלוש באינטרנט ללא גישה לתוכן בלתי הולם. כל שעליך לעשות הוא להזין את גיל הילד, וקטגוריות כגון הימורים ופורנוגרפיה ייחסמו באופן אוטומטי.
  • מאתר ילד – תכונה זו מציגה את המיקום של המכשירים של ילדיך בכל זמן רצוי, וכך מאפשרת לך לדעת היכן הם נמצאים אם הם שכחו לשלוח לך הודעת טקסט או לצלצל אליך. המיקום נקבע בעיקר מה-GPS במכשיר הנייד שלהם. אם נתוני ה-GPS אינם זמינים, ניתן לקבוע את המיקום המשוער באמצעות רשת Wi-Fi או GSM.
  • אזורים עם התראות – תכונה זו מאפשרת להורה ליצור מספר אזורים. ההורים יקבלו התראה בכל פעם שילד ייכנס לאזור או ייצא ממנו.
  • אשף ההתקנה - ילד/הורה - מסייע לך להתקין את ESET Parental Control for Android במספר שלבים פשוטים.
  • הפורטל להורים (parentalcontrol.eset.com) – מאפשר לך להירשם לקבלת חשבון ESET HOME כדי לגשת בנוחות מהמחשב, מטלפון חכם או מטאבלט לסטטיסטיקות והגדרות הקשורות למכשירים של ילדך. מהפורטל להורים, תוכל לנהל כללים, לצפות בדוחות, לגלות אם ישנן בעיות מיטוב אפשריות במכשירים של ילדך או לאתר אותם.