Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Інсталяція: майстер із запуску

Під час першого відкриття ESET Parental Control for Android вам буде запропоновано налаштувати ESET Parental Control for Android

Налаштування ESET Parental Control for Android на пристрої батьків

1.Виберіть країну й мову для ESET Parental Control for Android. Торкніться пункту Прийняти. Натискаючи кнопку Прийняти, ви приймаєте умови документів Ліцензійна угода з кінцевим користувачем і Політика конфіденційності.

2.Виберіть, чи будете ви брати участь у програмі підвищення якості програмного забезпечення. Вибране налаштування можна змінити пізніше в параметрах програми. Дізнайтеся більше про програму підвищення якості програмного забезпечення. Виберіть, чи бажаєте ви, щоб програма ESET Parental Control for Android надсилала вам повідомлення про акційні знижки й новини про продукт ESET. Торкніться кнопки Далі, щоб підтвердити вибрані налаштування.

3.Виберіть Батьки. На порталі ESET HOME можна скористатися тими самими інструментами й функціями, як і в програмі.

4.Увійдіть в обліковий запис ESET HOME. Якщо у вас немає облікового запису, його можна створити.

5.Якщо ви інсталюєте ESET Parental Control for Android уперше, вам буде запропоновано вказати PIN-код батьків. Чотиризначний PIN-код використовується для доступу до налаштувань батьківського контролю на пристрої дитини. Тому рекомендуємо використовувати надійний PIN-код.

6.Щоб запустити ESET Parental Control for Android, торкніться кнопки ОК.

7.Якщо немає жодного профілю дитини, його потрібно створити. Для цього в нижньому правому куті торкніться кнопки +. Уведіть ім’я дитини й виберіть значення в полях Стать, Вік і Дата народження. Дані про вік вашої дитини використовуватимуться для фільтрації неприйнятних програм і веб-сайтів. Можна завантажити фото дитини або аватар. Для цього торкніться піктограми камери й виберіть зображення на пристрої. Після завершення торкніться пункту Зберегти.

 

Налаштування ESET Parental Control for Android на пристрої дитини


important

Відмінності між майстрами запуску

Цей посібник призначено для пристроїв зі стандартною версією Android. Параметри дозволів можуть відрізнятися залежно від виробника пристрою.

1.Виберіть країну й мову для ESET Parental Control for Android. Торкніться пункту Прийняти. Натискаючи кнопку Прийняти, ви приймаєте умови документів Ліцензійна угода з кінцевим користувачем і Політика конфіденційності.

2.Виберіть, чи будете ви брати участь у програмі підвищення якості програмного забезпечення. Вибране налаштування можна змінити пізніше в параметрах програми. Виберіть, чи бажаєте ви, щоб програма ESET Parental Control for Android надсилала вам повідомлення про акційні знижки й новини про продукт ESET. Торкніться кнопки Далі, щоб підтвердити вибрані налаштування.

3.Виберіть дитину.

4.Увійдіть в обліковий запис ESET HOME. Якщо у вас немає облікового запису, його потрібно створити.

arrow_down_homeУвійдіть у наявний обліковий запис ESET HOME
arrow_down_homeСтворення нового облікового запису ESET HOME

5.Якщо ви використовуєте ESET Parental Control for Android уперше, вам буде запропоновано вказати PIN-код батьків. Чотиризначний PIN-код використовується для доступу до налаштувань батьківського контролю на пристрої дитини. Тому рекомендуємо використовувати надійний PIN-код.

6.Виберіть профіль дитини або створіть новий. Якщо немає жодного профілю дитини, його потрібно створити. Для цього торкніться кнопки +. Уведіть ім’я дитини й виберіть значення в полях Стать, Вік і Дата народження. Дані про вік вашої дитини використовуватимуться для фільтрації неприйнятних програм і веб-сайтів. Можна завантажити фото дитини або аватар. Для цього торкніться піктограми камери й виберіть зображення на пристрої. Після завершення торкніться пункту Зберегти.

7.На наступному екрані з’являться інструкції щодо вмикання відстеження програм. Торкніться кнопки Далі.

8.У налаштуваннях спеціальних можливостей виберіть Батьківський контроль.

9.Щоб увімкнути цю службу в ESET Parental Control for Android, скористайтеся перемикачем.

10.Для підтвердження торкніться пункту Дозволити.

11.Ви повернетеся до роботи з програмою ESET Parental Control for Android. Торкніться кнопки Далі, щоб перейти до наступного кроку й надати дозвіл на доступ до даних про використання.

12.Виберіть Батьківський контроль.

13.Щоб надати дозвіл на доступ до даних про використання ESET Parental Control for Android, скористайтеся перемикачем.

14.Ви повернетеся до роботи з програмою ESET Parental Control for Android. Торкніться кнопки Далі, щоб перейти до наступного кроку й надати дозвіл "Накладання екрана" для роботи функції блокування екрана для ESET Parental Control for Android.

15.Щоб відображати ESET Parental Control for Android поверх інших програм, скористайтеся перемикачем.

16.Ви повернетеся до роботи з програмою ESET Parental Control for Android. Натисніть Далі, щоб увімкнути захист від видалення. Захист від видалення заблокує несанкціоноване видалення ESET Parental Control for Android.

17.Торкніться пункту Activate this device admin app (Активувати програму адміністрування цього пристрою).

18.Торкніться пункту Продовжити, щоб надати дозволи, необхідні для належної роботи програми ESET Parental Control for Android.

19.Торкніться пункту Дозволити, щоб дозволити ESET Parental Control for Android керувати телефонними дзвінками.

20.Торкніться пункту Дозволити виключно під час використання програми, щоб дозволити ESET Parental Control for Android доступ до даних про місцезнаходження пристрою дитини.

21.Торкніться пункту Дозволити, щоб дозволити ESET Parental Control for Android доступ у фоновому режимі до даних про місцезнаходження.

22.Торкніться пункту Allow all the time (Дозволяти завжди).

23.Клацніть Увімкнути, щоб завершити налаштування. Батьківський контроль буде ввімкнено.

 

Використання облікового запису гостя не за призначенням

Рекомендуємо вимкнути обліковий запис гостя на пристрої дитини, щоб вона не змогла використати його для обходу ESET Parental Control for Android.

На пристрої зі стандартною версією Android:

1.Відкрийте програму "Налаштування" на пристрої.

2.Виберіть пункти Система -> Додатково -> Кілька користувачів.

3.Вимкніть функцію Кілька користувачів за допомогою перемикача.

Ці налаштування можуть відрізнятися залежно від виробника пристрою.


important

Захист акумулятора

Багато виробників пристроїв додали в пристрої з Android 5 або більш пізньої версії функцію захисту батареї або параметри для економії заряду. Щоб на цих пристроях програма ESET Parental Control for Android могла працювати з увімкненою функцією економії заряду, необхідно створити відповідне виключення. Інформацію щодо створення виключення див. в документації від виробника пристрою.