Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Програма підвищення якості програмного забезпечення

Якщо ви берете участь у програмі підвищення якості програмного забезпечення, до ESET надсилаються анонімні дані про використання ваших продуктів. Більш докладну інформацію про обробку даних див. на сторінці Політика конфіденційності.

Ваша згода

Участь у цій програмі добровільна. Для цього потрібна ваша згода. Участь у цій програмі не вимагатиме від вас жодних дій. Згоду можна відкликати в будь-який час у параметрах продукту. Після цього ми більше не будемо обробляти анонімні дані від вас.

Які типи інформації ми збираємо?

Дані про взаємодію з продуктом

Ці дані дозволяють нам дізнатися більше про те, як використовуються наші продукти. Завдяки цим даним ми знаємо, зокрема, про таке: функції, які використовуються найчастіше, параметри, які змінюють користувачі, тривалість використання продукту тощо.

Дані про пристрої

Ми збираємо ці дані, щоб розуміти, де та на яких пристроях використовуються наші продукти. Збираються, зокрема, дані про модель пристрою, країну, версію й назву операційної системи.

Дані діагностики помилок

Окрім того, збираються дані про помилки й випадки аварійного завершення роботи. Збираються, зокрема, дані про помилки, що виникли, а також про дії, які призвели до цього.

Для чого ми збираємо цю інформацію?

Ця анонімна інформація дозволяє нам удосконалювати наші продукти для вас — наших користувачів. Вона дозволяє нам забезпечити максимально можливий рівень відповідності наших продуктів потребам користувачів, зробити їх якомога зручнішими, а також максимально зменшити кількість помилок.

Хто контролює цю інформацію?

ESET, spol. s r.o. є єдиним контролером даних, зібраних у цій програмі. Ми не надаємо ці дані третім сторонам.