ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Uygulama Koruması

Uygulama Koruması için ayrıntılı raporlara menüden erişilebilir. Menü simgesi three_dots_menu > Raporlar > Uygulama Koruması'na dokunun.

Uygulama Koruması raporları, Sık kullanılan uygulamaları gösterir. Bu, en sık kullanılan uygulamaları ve son 7 gündeki kullanım sürelerini içeren bir listedir. Liste dünkü, bugünkü veya son 30 gün içindeki kullanılan uygulamaları gösterecek şekilde değiştirilebilir. Gerektiğinde, ebeveynler bu uygulamaları engelleyebilir veya engellemelerini kaldırabilir ya da bu siteleri Süre kısıtlamalı uygulamalar olarak işaretleyip söz konusu uygulamaların kullanımına süre sınırı koyabilir.

Isı haritası kullanımı bir cihazın günlük kullanımını saatlik aralıklar halinde gösterir. Kullanım ısı haritasını Tüm uygulamalar Engellenen uygulamalar, Süre kısıtlamalı veya Sınırsız uygulamalar için görüntüleyebilirsiniz.

Süre kısıtlamalı uygulama istatistikleri, çocuğun Süre kısıtlamalı uygulama olarak işaretlenen bir uygulamayı kullandığı günleri ve kullanım miktarını gösterir.