ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Raporlar

Çocuğunuzun mobil cihazındaki aktivitesinin günlük özetini, ESET Parental Control for Android ana sayfasındaki Raporlar bölümünde bulabilirsiniz.

Raporlarda Süre kısıtlamalı uygulamalar'da harcanan süre ve çocuğunuzun cihazında harcadığı Ekran süresi gösterilir.

Çocuğunuzun cihazındaki aktivitelerini daha iyi anlamak için, size bir cihazda harcanan toplam süreyi saatlik aralıklarla gösteren kullanım grafiğine bakabilirsiniz.

En çok kullanılan uygulamalar

En sık kullanılan uygulamalarla birlikte bu uygulamalara atanan kategoriyi (Sınırsız, Engellenmiş, Süre kısıtlamalı) ve bu uygulamaları kullanırken geçirilen toplam süreyi keşfetmenize yardımcı olur.

Hakkında daha fazla bilgiye erişmek için bir uygulamaya dokunabilirsiniz. Burada uygulama kategorisini değiştirebilir veya Google Play'de uygulamayı keşfetmek için i simgesine dokunabilirsiniz.

Yüklenen uygulamalar

Çocuğunuz yeni uygulamalar yüklemişse bunları Yüklenen uygulamalar bölümünde bulabilirsiniz. Uygulama hakkında daha fazla bilgiye erişmek için bir uygulamaya dokunabilirsiniz. Burada uygulama kategorisini değiştirebilir veya Google Play'de uygulamayı keşfetmek için i simgesine dokunabilirsiniz.

En çok ziyaret edilen web siteleri

En çok ziyaret edilen web siteleri bölümünde çocuğunuzun ziyaret ettiği web sitelerinin kategorilerini bulabilirsiniz. Çocuğunuzun ziyaret ettiği web siteleri hakkında daha spesifik bilgileri görmek için bir kategoriye dokunun. Ayrıca burada bir web sitesini seçip bu sitenin kategorisini uygun veya uygunsuz olarak değiştirmek için bir istisna oluşturabilirsiniz.