Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Zarządzanie zapytaniami dziecka

Za pośrednictwem aplikacji ESET Parental Control for Android dziecko może wysłać prośbę o dodatkowy czas korzystania z aplikacji ograniczonych czasowo albo o dostęp do zablokowanych witryn internetowych i aplikacji, naciskając pozycję Zapytaj rodziców, gdy aplikacja ESET Parental Control for Android zablokuje dostęp do takich witryn i aplikacji.

Zapytaniami można zarządzać bezpośrednio na urządzeniu dziecka, na własnym urządzeniu lub na portalu ESET HOME.

Zarządzanie zapytaniami z poziomu urządzenia dziecka

Na dostęp dziecka do zablokowanych witryn internetowych można zezwolić bezpośrednio na urządzeniu dziecka. W tym celu należy spróbować uzyskać dostęp do zablokowanej witryny internetowej lub aplikacji. Gdy aplikacja ESET Parental Control for Android zablokuje inną aplikację, należy nacisnąć przycisk Zezwól i wprowadzić kod PIN rodzica.

Zarządzanie zapytaniami z własnego urządzenia

Zapytania dziecka są wyświetlane na ekranie głównym home_notactive aplikacji ESET Parental Control for Android w sekcji zapytań. Zapytaniami o dostęp do zablokowanych witryn internetowych lub aplikacji można zarządzać, wybierając opcję Odblokuj lub Odmów. Aby zarządzać zapytaniami o dodatkowy czas korzystania z aplikacji ograniczonych czasowo, należy wybrać przedział czasu i nacisnąć opcję Odblokuj lub wybrać opcję Odmów.

Zarządzanie żądaniami z portalu ESET HOME

Zaloguj się na koncie ESET HOME i przejdź do sekcji Kontrola rodzicielska. Profil dziecka, które wysłało zapytanie, będzie oznaczony na niebiesko. Kliknij profil, aby odpowiedzieć na zapytanie. Wybierz okres czasu i kliknij opcję Zezwól, aby zaakceptować zapytanie, lub kliknij ikonę X, aby je odrzucić.