ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite temą

Įvadas

„ESET Parental Control for Android“ apsaugo vaikus nuo grėsmių išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Pati programa yra atskira „Android“ programa, visiškai integruota su „ESET HOME portalu, kad tėvai galėtų stebėti ir reguliuoti savo vaiko veiklą internete iš bet kurios žiniatinklio naršyklės, prisijungę prie savo „ESET HOME“ paskyros.

Žiniatinklio filtravimas pagal kategorijas neleidžia vaikams pasiekti netinkamo žiniatinklio turinio. Programa ESET Parental Control for Android nėra skirta naudoti vaikams, bet suteikia abipusio ir lankstaus bendravimo galimybę – vaikai gali prašyti leidimo pasiekti norimą turinį ir programas. Tėvai gali stebėti vaikų veiklą ir reaguoti į tokius prašymus arba iš tėvų portalo, arba iš savo „Android“ įrenginio (jei ESET Parental Control for Android įdiegta jų įrenginyje).

Programos funkcijos:

Programų kontrolė – blokavimas – leidžia tėvams būti ramiems, nes vaikai gali pasiekti tik pagal amžiaus grupę tinkamas programas. Pagal amžių netinkamos programos automatiškai užblokuojamos.

Programų kontrolė – laiko apribojimai – žaidimai, bendravimas su draugais ir įgūdžių tobulinimas internete vaikui yra svarbūs, tačiau svarbi ir kita veikla šeimoje. Naudodami šią funkciją galėsite nustatyti dienos laiko limitus savo nuožiūra pasirinktoms programoms.

Svetainių kontrolė – leidžia vaikams naršyti žiniatinklyje nepasiekiant netinkamo turinio. Paprasčiausiai įveskite vaiko amžių ir tokios kategorijos kaip lošimai ir pornografija bus užblokuotos automatiškai.

Vaiko vietos nustatymas – kai tik panorėsite, parodys vaikų įrenginių buvimo vietą, todėl nereikės nerimauti, kur jie yra, jei pamirštų atsiųsti žinutę ar paskambinti. Buvimo vieta daugiausia nustatoma naudojant jų mobiliojo įrenginio GPS. Jei GPS duomenų nėra, gali būti nustatoma apytikslė buvimo vieta naudojant „Wi-Fi“ arba GSM tinklą.

Zonos su įspėjimais – leidžia tėvams sukurti kelias zonas. Tėvai gaus pranešimą kiekvieną kartą, kai vaikas pateks į zoną arba iš jos išeis.

Vaiko / tėvų nustatymų vedlys– padės jums nustatyti ESET Parental Control for Android keliais paprastais veiksmais.

Tėvų portalas (parentalcontrol.eset.com) – galėsite registruotis ir gauti „ESET HOME“ paskyrą, kad iš kompiuterio, planšetinio kompiuterio arba išmaniojo telefono patogiai pasiektumėte savo vaiko įrenginių statistiką ir parametrus. Iš tėvų portalo galite tvarkyti taisykles, peržiūrėti ataskaitas, sužinoti apie galimas vaiko įrenginio optimizavimo problemas arba nustatyti buvimo vietą.