מבוא

ESET Parental Control ל-Android מגן על ילדים מפני איומים בטלפונים חכמים ובטאבלטים שלהם. האפליקציה עצמה היא אפליקציית Android עצמאית המשולבת לחלוטין עם פורטל <%MY_ESET%> כך שהורים יכולים לנטר ולכוון את הפעילות המקוונת של ילדיהם מכל דפדפן אינטרנט על ידי כניסה לחשבון <%MY_ESET%>.

סינון אתרים מבוסס קטגוריות מגביל גישה של ילדים לתוכן בלתי הולם באתרים. האפליקציה ESET Parental Control אינה מיועדת לילדים, אך תוכננה במטרה לאפשר תקשורת טובה, גמישות ויכולת תגובה – ילדים יכולים לבקש הרשאה לתוכן ולאפליקציות. ההורים יכולים לנטר את הפעילות של הילד ולהגיב לבקשות כאלה – מהפורטל להורים או ממכשיר ה-Android שלו (בתנאי ש-ESET Parental Control מותקן במכשיר שלהם).

תכונות האפליקציה כוללות:

הגנה מפני אפליקציות – חסימה – תכונה זו מספקת להורים שקט נפשי על ידי כך שהיא מאפשרת אפליקציות המתאימות לילדיך בהתאם לקבוצת הגיל שלהם. אפליקציות שאינן הולמות לגיל הילד נחסמות באופן אוטומטי.

הגנה מפני אפליקציות – הגבלות זמן – משחק במשחקי מחשב, שיתוף עם חברים ושיפור הכישורים באופן מקוון הן פעילויות חשובות לילדים, אך כך גם פעילויות משפחתיות אחרות. תכונה זו מאפשרת לך להגדיר מגבלות זמן לכל יום עבור האפליקציות שתבחר.

הגנה מפני אתרי אינטרנט – תכונה זו מאפשרת לילדים לגלוש באינטרנט ללא גישה לתוכן בלתי הולם. כל שעליך לעשות הוא להזין את גיל הילד, וקטגוריות כגון הימורים ופורנוגרפיה ייחסמו באופן אוטומטי.

מאתר ילד – תכונה זו מציגה את המיקום של המכשירים של ילדיך בכל זמן רצוי, וכך מאפשרת לך לדעת היכן הם נמצאים אם הם שכחו לשלוח לך הודעת טקסט או לצלצל אליך. המיקום נקבע בעיקר מה-GPS במכשיר הנייד שלהם. אם נתוני ה-GPS אינם זמינים, ניתן לקבוע את המיקום המשוער באמצעות רשת Wi-Fi או GSM.

אזורים עם התראות – תכונה זו מאפשרת להורה ליצור מספר אזורים. ההורים יקבלו התראה בכל פעם שילד ייכנס לאזור או ייצא ממנו.

אשף ההתקנה - ילד/הורה - מסייע לך להתקין את ESET Parental Control במספר שלבים פשוטים.

הפורטל להורים (parentalcontrol.eset.com) – מאפשר לך להירשם לקבלת חשבון <%MY_ESET%> כדי לגשת בנוחות מהמחשב, מטלפון חכם או מטאבלט לסטטיסטיקות והגדרות הקשורות למכשירים של ילדך. מהפורטל להורים, תוכל לנהל כללים, לצפות בדוחות, לגלות אם ישנן בעיות מיטוב אפשריות במכשירים של ילדך או לאתר אותם.