ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Správa žádostí od dětí

Děti vám mohou z aplikace ESET Parental Control for Android odeslat žádost na prodloužení doby používání časově omezených aplikací. Rovněž vás mohou požádat o povolení přístupu na blokovanou webovou stránku či aplikaci. Tuto žádost odešlou ťuknutím na tlačítko Požádej své rodiče ve chvíli, kdy aplikace ESET Parental Control for Android zablokuje přístup k obsahu.

Tyto žádosti můžete spravovat přímo ze zařízení dítěte, svého zařízení nebo prostřednictvím portálu ESET HOME.

Správa žádostí ze zařízení dítěte

Povolit přístup k blokované aplikaci nebo stránce můžete přímo ze zařízení dítěte. Ve chvíli, kdy aplikace ESET Parental Control for Android přístup zablokuje, ťukněte na Povolit a zadejte rodičovský PIN.

Správa žádostí z vašeho zařízení

Žádosti dětí se zobrazují v aplikaci ESET Parental Control for Android na záložce Domů home_notactive v části Žádosti. Přístup k blokované stránce nebo aplikaci spravujte ťuknutím na tlačítko Odblokovat nebo Zakázat. Stejně spravujte žádosti o prodloužení času u časově omezených aplikací tak, že vyberete časový interval a ťuknete na tlačítko Odblokovat. Žádost můžete odmítnout ťuknutím na Zakázat.

Správa žádostí z portálu ESET HOME

Přihlaste se ke svému účtu ESET HOME a přejděte do části Parental Control. Profil dítěte, které odeslalo žádost, bude označen modře. Klikněte na profil a následně odpovězte na žádost. Vyberte čas a klikněte na Povolit pro schválení žádosti nebo klikněte na ikonu X pro její zamítnutí.