Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Огляд

ESET Mail Security для IBM Domino (раніше — IBM Lotus Domino) — інтегроване рішення, яке захищає бази даних і поштові скриньки користувачів у середовищі IBM Domino від різних типів шкідливого вмісту, зокрема вкладень електронної пошти, інфікованих хробаками або троянами, документів, що містять шкідливі сценарії, фішингових схем і спаму.

ESET Mail Security забезпечує три види захисту: Антивірус, антиспам і правила, визначені користувачем. ESET Mail Security фільтрує шкідливий вміст на рівні поштового сервера, перш ніж він надійде в папку "Вхідні" поштового клієнта одержувача.

ESET Mail Security підтримує IBM Domino версії 6.5.4 і пізніших версій, а також IBM Domino в кластерному середовищі. У великих мережах ESET PROTECT дає змогу віддалено керувати ESET Mail Security.

ESET Mail Security не тільки забезпечує захист для IBM Domino, але й містить у своєму складі інструменти для захисту сервера (резидентний захист, захист доступу до Інтернету, а також захист поштового клієнта).

SCHEMA

Захист передачі пошти

Дію було застосовано до повідомлень, отриманих за протоколом SMTP. Повідомлення скануються з використанням технології сірих списків, антивіруса й антиспаму, захисту від фішинг-атак і правил, визначених користувачем.

Захист баз даних

Всі дії щодо бази даних (читання/запис). Коли файли записуються в базу даних або витягуються з бази даних (читаються), вони знову скануються антивірусним модулем, а також на відповідність правилам, визначеним користувачем.