Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Kreator uruchamiania

Po zakończeniu instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w kreatorze uruchamiania:


important

Włączanie uprawnień dla aplikacji ESET Mobile Security

Ten przewodnik jest oparty na domyślnych ustawieniach Androida. Proces włączania uprawnień może się różnić w zależności od producenta urządzenia.

1.Wciskając opcję Zaakceptuj wszystko i kontynuuj, akceptujesz postanowienia Umowy licencyjnej użytkownika końcowego i przyjmujesz do wiadomości treść Polityki prywatności.

2.Aby dostosować swoje preferencje, wciśnij opcję Dostosuj, wybierz odpowiednią z poniższych opcji, a następnie wciśnij opcję Kontynuuj.

Zezwól ESET LiveGrid© — aby dowiedzieć się więcej na temat ESET LiveGrid©, odwiedź sekcję Ustawienia zaawansowane.

Zezwól analitykom na ulepszanie naszych produktów—ESET Mobile Security będzie przesyłać anonimowe informacje o aplikacji (dane dotyczące wydajności, statystyki działania), które pomogą nam w doskonaleniu aplikacji i usług. Aby dowiedzieć się więcej o gromadzonych przez nas informacjach, odwiedź rozdział Polityka prywatności.

Zezwalaj na wykorzystanie danych do celów marketingowych

Zezwól na wysyłanie promocyjnych rabatów i wiadomości o produktach od firmy ESET — będziesz otrzymywać wiadomości o produktach i najnowsze oferty od ESET.

3.Jeśli Twój kraj nie został wykryty automatycznie, wybierz go i wciśnij opcję Kontynuuj.

4.Dokonaj wyboru planów, aby kupić subskrypcję dla jednego urządzenia mobilnego lub wybrać subskrypcję dla wielu urządzeń i różnych systemów. Jeśli korzystasz z subskrypcji, wybierz pozycję Mam już subskrypcję i wykonaj krok 6 opisany poniżej.

5.Sprawdź szczegóły aktywacji po instalacji ESET Mobile Security, korzystając z łącza pobierania wysłanego na Twój adres e-mail z konta ESET HOME. Naciśnij Kontynuuj i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby aktywować ESET Mobile Security z poziomu konta ESET HOME. Jeśli nie wyrażasz zgody, naciśnij Odrzuć i wykonaj poniższe czynności.

6.Zaloguj się na swoje konto ESET HOME, aby połączyć urządzenie mobilne z kontem i aktywować aplikację ESET Mobile Security.

arrow_down_homeKontynuuj za pomocą konta Google.
arrow_down_homeKontynuuj za pomocą Apple ID.
arrow_down_homeE-mail
arrow_down_homeZeskanuj kod QR

7.Ostatnie kroki kreatora uruchamiania różnią się w zależności od wersji Androida na urządzeniu.

arrow_down_homeAndroid 6–10
arrow_down_homeAndroid 11 i późniejsze wersje

important

Ochrona baterii

Wielu producentów urządzeń wprowadziło funkcję ochrony baterii lub opcje oszczędzania baterii w urządzeniach z systemem Android 6 i jego nowszych wersjach. Włączenie tej funkcji powoduje wyłączenie ochrony Anti-Phishing w programie ESET Mobile Security. W przypadku urządzeń z tą funkcją trzeba utworzyć wyjątek, aby ochrona przed atakami typu „phishing” dostępna w programie ESET Mobile Security mogła działać przy włączonej opcji oszczędzania baterii. Aby utworzyć wyjątek, skorzystaj z dokumentacji producenta urządzenia.