ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Průvodce prvotním spuštěním

Po dokončení instalace postupujte podle pokynů zobrazených v Průvodci prvotním spuštěním:


important

Udělení požadovaných oprávnění pro ESET Mobile Security

Tento průvodce zmiňuje postup pro běžná zařízení s operačním systémem Android. Postup udělení oprávnění se může lišit v závislosti na výrobci zařízení.

1.Kliknutím na tlačítko Přijmout vše a pokračovat přijímáte Licenční ujednání s koncovým uživatelem, berete na vědomí Zásady ochrany osobních údajů a schvalujete další předvolby.

2.Pokud si přejete přizpůsobit předvolby, ťukněte Přizpůsobit > vyberte některou z nabízených možností > Pokračovat.

Povolit ESET LiveGrid© - více informací o systému zpětné vazby ESET LiveGrid© naleznete v sekci Rozšířená nastavení.

Povolit analýzu dat za účelem vylepšování produktu – ESET Mobile Security bude odesílat anonymní informace o aplikaci (výkon, provozní statistiky), které nám pomohou vylepšit naše služby. Další informace o údajích, které shromažďujeme, naleznete v kapitole Zásady ochrany osobních údajů.

Povolit používání dat k marketingovým účelům

Povolit zasílání informací o slevách a nových produktech ESET - budete dostávat novinky o produktech a nejnovější nabídky od společnosti ESET.

3.Pokud nebyla vaše země automaticky rozpoznána, vyberte ji > Pokračovat.

4.Zvolte si plán pro zakoupení předplatného, zda preferujete předplatné pro jedno mobilní zařízení nebo si zvolíte předplatné pro více zařízení s různými operačními systémy. Pokud již máte zakoupené předplatné a chcete jej pro aktivaci aplikace použít, vyberte možnost Již mám předplatné a postupujte podle kroku 6 níže.

5.Po nainstalování ESET Mobile Security z odkazu ke stažení zaslaného na vaši e-mailovou adresu z účtu ESET HOME si zkontrolujte aktivační údaje. Ťukněte na Pokračovat a podle pokynů aktivujte ESET Mobile Security pomocí účtu ESET HOME. Pokud nesouhlasíte, ťukněte na Nesouhlasím a postupujte podle následujících kroků.

6.Pro připojení svého mobilního zařízení a aktivaci ESET Mobile Security se přihlaste ke svému účtu ESET HOME.

arrow_down_homePřihlášení pomocí Google
arrow_down_homePřihlášení pomocí Apple ID
arrow_down_homeE-mail
arrow_down_homeNaskenovat QR kód

7.Poslední kroky průvodce spuštěním se liší v závislosti na verzi systému Android na vašem zařízení.

arrow_down_homeAndroid 6–10
arrow_down_homeAndroid 11 a novější

important

Ochrana před vybitím

Mnoho výrobců mobilních telefonů nabízí v operačním systému Android 6 a vyšším Ochranu před vybitím. Pokud je tato funkce zapnutá, vypne se v ESET Mobile Security funkce Anti-Phishing. Aby zůstal Anti-Phishing zapnutý se zapnutou funkcí pro úsporu kapacity baterie, vytvořte pro tuto funkci ESET Mobile Security výjimku. K vytvoření výjimky se, prosíme, podívejte do návodu k použití vašeho zařízení.