ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Webový portál

Technologie ESET Anti-Theft je přímou součástí aplikace ESET Mobile Security a díky tomu dochází k propojení s portálem ESET HOME. Prostřednictvím tohoto portálu můžete v části ESET Anti-Theft vzdáleně sledovat aktivitu zařízení, zjistit jeho polohu, uzamknout jej, odeslat uživatelskou zprávu nálezci zařízení, spustit sirénu a smazat data v zařízení uložená.

Pokud zatím nemáte ESET HOME účet, ťukněte na tlačítko Vytvořit nový účet a vyplňte registrační formulář. Následně zkontrolujte svou e-mailovou schránku a klikněte v e-mailu na odkaz pro aktivaci účtu. Po dokončení aktivace můžete v portálu ESET HOME začít vzdáleně spravovat zabezpečení připojených zařízení chráněných funkcí ESET Anti-Theft. Pokud již máte účet ESET HOME, ťukněte na Přihlásit se a zadejte svou e-mailovou adresu a heslo. Po dokončení těchto kroků propojte své zařízení s účtem ESET HOME.

Více informací o tom, jak používat funkce ESET Anti-Theft naleznete v uživatelské příručce Anti-Theft, případně v pravém horním rohu portálu ESET HOME ťukněte na ikonu Nápověda.