Průvodce prvotním spuštěním

Po dokončení instalace postupujte podle pokynů zobrazených v Průvodci prvotním spuštěním:


important

Udělení požadovaných oprávnění pro ESET Mobile Security

Tento průvodce zmiňuje postup pro běžná zařízení s operačním systémem Android. Nastavení mohou být různá v závislosti na výrobci zařízení.

1.Ťuknutím do nabídky vyberte zemi, ve které se převážně nacházíte.

2.Ťuknutím do nabídky vyberte jazyk, ve kterém chcete aplikaci používat. Jazyk můžete kdykoli změnit v nastavení aplikace.

3.Abyste mohli pokračovat, ťuknutím na tlačítko Další udělte souhlas s Licenčním ujednáním s koncovým uživatelem a Zásadami ochrany osobních údajů.

4.Pokud souhlasíte s následujícími možnostmi, zaškrtněte je a ťukněte na Další:

Povolit ESET LiveGrid© - více informací o systému zpětné vazby ESET LiveGrid© naleznete v sekci Rozšířená nastavení.

Povolit analýzu dat za účelem vylepšování produktu - ESET Mobile Security bude odesílat anonymní informace o aplikaci (výkon, provozní statistiky), které nám pomohou vylepšit naše služby. O informacích, které shromažďujeme, se můžete více dozvědět v kapitole Zásady ochrany osobních údajů.

Povolit používání dat k marketingovým účelům

Povolit zasílání informací o slevách a nových produktech ESET - budete dostávat novinky o produktech a nejnovější nabídky od společnosti ESET.

5.Pro připojení svého mobilního zařízení a aktivaci ESET Mobile Security se přihlaste se ke svému účtu ESET HOME.

arrow_down_homePřihlášení pomocí Google
arrow_down_homePřihlášení pomocí Apple ID
arrow_down_homeNaskenovat QR kód
arrow_down_homeVytvořit účet nebo se přihlásit
arrow_down_homePřeskočit

 

6.Poslední krok průvodce prvotním spuštěním je rozdílný v závislosti na verzi operačního systému Android nainstalovaném na vašem zařízení.

arrow_down_homeAndroid 6-10
arrow_down_homeAndroid 11 a novější

important

Ochrana před vybitím

Mnoho výrobců mobilních telefonů nabízí v operačním systému Android 6 a vyšším Ochranu před vybitím. Tato funkce vypíná Anti-Phishing ESET Mobile Security při nízkém stavu baterie, pokud byl zapnut. Tato funkce vypíná Anti-Phishing při nízkém stavu baterie, pokud byl zapnutý. Aby zůstal Anti-Phishing zapnutý, vytvořte pro tuto funkci ESET Mobile Security výjimku. K vytvoření výjimky se, prosíme, podívejte do návodu k použití vašeho zařízení.