Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

payment_protection_iconЗахист онлайн-платежів

Функція "Захист онлайн-платежів" забезпечує додатковий рівень захисту фінансових даних на пристроях Android від серйозних фішингових атак та інших загроз. Вона робить непомітним запуск ваших захищених програм для інших програм, а також унеможливлює заміну даних або читання даних, які відображаються в захищених програмах, з екрана. Функція "Захист онлайн-платежів" сканує кожну програму, яка є в списку захищених програм. Після активація функції "Захист онлайн-платежів" вона автоматично додасть певні платіжні програми в список захищених програм.

Додавання нової програми до списку захищених програм

1.Відкрийте "Захист онлайн-платежів" в меню "Програми" або в ESET Mobile Security.

2.Торкніться пункту Керування.

3.Виберіть програми, для яких потрібно ввімкнути функцію "Захист онлайн-платежів".

4.Натисніть "ОК", щоб підтвердити свій вибір.

Відкриття програми онлайн-платежів із використання модуля "Захист онлайн-платежів"

Щоб забезпечити максимальний захист програм для онлайн-платежів, відкрийте ці програми в меню "Безпечний запуск". Функція "Безпечний запуск" забезпечує додатковий рівень захисту порівняно зі стандартним захистом від функції "Захист онлайн-платежів" (якщо програми відкриваються поза компонентом "Безпечний запуск").
Якщо функцію "Захист онлайн-платежів" увімкнено, автоматично створюється компонент "Безпечний запуск". Безпечний запуск" містить усі програми, захищені функцією "Захист онлайн-платежів".

Що таке модуль "Безпечний запуск" і яким чином можна отримати до нього доступ?

Модуль "Безпечний запуск" можна знайти в списку програм safe_launcher_app або в розділі ESET Mobile Security > "Захист онлайн-платежів" ic_payment_protection

note

Доступ до модуля "Безпечний запуск"

Для швидкого й легкого доступу до програм онлайн-платежів, додайте модуль "Безпечний запуск" на головний екран. Щоб додати модуль "Безпечний запуск" на головний екран, натисніть і утримайте піктограму "Безпечний запуск" і перетягніть її на головний екран.