Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Блокування програм

Функція блокування програм дає змогу обмежити доступ до вибраних програм (пошта, повідомлення, календар тощо) за допомогою PIN-коду чи відбитка пальця. Функція "Блокування програм" захищає вибрані програми від несанкціонованого доступу, навіть коли пристрій не заблоковано.

example

Рекомендація

Для кращої роботи ESET Mobile Security рекомендуємо ввімкнути дозволи Накладання (Програми, що відображатимуться вгорі).

Щоб налаштувати функцію блокування програм на пристрої, виконайте наведені нижче дії.

1.На головному екрані ESET Mobile Security виберіть Блокування програм.

2.Торкніться Увімкнути.

3.Введіть PIN-код для розблокування програм.

4.Підтвердьте PIN-код, ввівши його ще раз.

5.Торкніться програми, щоб заблокувати або розблокувати її.

Налаштування параметрів функції "Блокування програм"

Щоб відкрити параметри функції "Блокування програм", праворуч угорі відкрийте меню three_dots_menu і натисніть Налаштування:

Блокувати нові програми: якщо блокування програм увімкнено, після інсталяції нової програми на пристрої з’явиться запит із пропозицією заблокувати нову програму.

Знову заблокувати програму: у функції блокування програм можна налаштувати негайне блокування програми після її закриття, після вимкнення екрана або через хвилину.

Тип блокування: можна заблокувати програму, використовуючи PIN-код або графічний ключ.

Розблокувати за допомогою відбитка пальця: цей параметр доступний, лише якщо відбиток пальця підтверджено та збережено на пристрої. Увімкнувши його, ви зможете розблоковувати програми за допомогою відбитка пальця, збереженого на пристрої. Але ви також зможете використовувати для цього PIN-код. Для цього виберіть параметр Використовувати PIN-код, коли відкриватимете заблоковану програму.

Сповіщення про втручання: після певної кількості невдалих спроб розблокування ESET Mobile Security знімає на фото особу, яка намагається це зробити. Це фото відображається після успішного розблокування програми.

Вимкнути блокування програм

1.Перейдіть до функції "Блокування програм" у ESET Mobile Security.

2.Введіть PIN-код для блокування програм.

3.Праворуч угорі натисніть меню three_dots_menu.

4.Торкніться Вимкнути.

night_mode_iconАктивувати нічний режим

На екрані блокування програми можна активувати нічний режим, який дозволяє полегшити візуальне сприйняття екрана в умовах недостатнього освітлення. Для цього натисніть значок нічного режиму у верхньому правому куті.