Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Антивірус

Антивірус захищає ваш пристрій від вірусного коду, блокуючи й видаляючи загрози, що надходять.

antivirus_226_1

Захист у режимі реального часу

Захист файлової системи в режимі реального часу перевіряє всі файли в папках завантаження на наявність шкідливого коду під час їхнього відкриття, створення або запуску.

За замовчуванням захист файлової системи в режимі реального часу запускається під час запуску системи й забезпечує безперервне сканування. У розділі Антивірус не рекомендуємо вимикати параметр "Увімкнути захист файлової системи в режимі реального часу" (клацніть кнопку меню і виберіть пункти three_dots_menu > Додаткові параметри > Захист у реальному часі).

Сканувати пристрій

Файли деяких попередньо визначених типів скануються за замовчуванням. Сканування пристрою передбачає перевірку пам’яті, запущених процесів, залежних від них бібліотек динамічного компонування, а також файлів із внутрішньої пам’яті та знімних носіїв. Короткі звіти про сканування зберігаються у файлах журналу (доступні в розділі Журнали сканування). Щоб перервати запущений процес сканування, натисніть значок Скасувати. Результати сканування й статистика будуть відображатися на панелі налаштувань антивірусу.

warning

Сканування карток пам’яті

ESET Mobile Security не підтримує сканування карток пам’яті на пристроях з Android 5 і попередніх версій.

Проігноровані загрози

Після виявлення програмою ESET Mobile Security загрози цей параметр буде доступний, доки ви не виберете операцію обробки загрози. Доступні операції обробки — видалити загрозу або ігнорувати її.

Ігнорувати загрози

Якщо ви виберете Ігнорувати загрози, з’явиться однойменний параметр. Цей параметр дозволятиме видалити ігноровану загрозу пізніше.

Сканування під час заряджання

Якщо вибрано цей параметр, сканування почнеться автоматично, коли повністю заряджений пристрій не використовуватиметься та його буде підключено до зарядного пристрою.

Сканування за графіком

Цей тип сканування дає змогу запланувати автоматичну перевірку пристрою на конкретний час. Для цього торкніться перемикача біля опції Заплановане сканування та зазначте дати й час для запуску сканування.

Оновити модулі виявлення

За замовчуванням ESET Mobile Security виконує завдання, яке гарантує регулярне оновлення програми. Щоб самостійно запустити оновлення, виберіть Оновити модулі виявлення.

note

Плата за передачу даних

Щоб запобігти зайвому використанню трафіку, оновлення випускаються в разі необхідності після додавання нових загроз. Хоча оновлення безкоштовні, постачальник послуг мобільного зв’язку може стягнути з вас плату за передавання даних.

 

Щоб дізнатися більше про сканування, перегляньте наведені нижче посилання.

Журнали сканування

Додаткові параметри