Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Антикрадій

Функція ESET Anti-Theft захищає ваш мобільний пристрій від несанкціонованого доступу, дозволяє відслідковувати дії, які на ньому виконуються, і його місцезнаходження. Окрім того, на втрачений пристрій можна надіслати повідомлення людині, яка знайшла його.

На порталі "ESET Anti-Theft" можна виконати операції керування втраченим пристроєм. Певні операції також можна виконати за допомогою SMS-команд, надісланих із пристрою особи, яка визначена довіреною на вашому пристрої. SMS-команди можна надсилати, якщо налаштована функція довірених друзів, і їхні телефони додані до списку довірених контактних осіб. Інформацію про налаштування модуля захисту в ESET Mobile Security див. в статті бази знань щодо налаштування модуля захисту "Антикрадій" у ESET Mobile Security для Android. Статті бази знань доступні не всіма мовами.

Для роботи функції ESET "ESET Anti-Theft" потрібні дозволи на доступ до місцезнаходження пристрою й камери. Для виводу попередження й блокування пристрою ESET Mobile Security потребує дозволу "Накладання екрана".

Ця функція дає змогу відкоригувати попередження та дії, ініційовані режимом відстеження підозрілої поведінки, у якому ESET Mobile Security регулярно зберігає дані про місцезнаходження пристрою, IP-адреси під час підключення до мереж Wi-Fi і робить фотографії за допомогою камери пристрою. Ви можете ввімкнути чи визначити наведені нижче функції.

Автоматичне блокування пристрою

У програмі ESET Mobile Security можна налаштувати автоматичне блокування пристрою, якщо на ньому виконуватиметься одна з наведених нижче дій:

Вилучення SIM-картки. Якщо довірену SIM-картку буде вилучено, пристрій заблокується. Якщо потрібно вилучити довірені SIM-картки, торкніться Керування довіреними SIM-картками, виберіть відповідну SIM-картку й торкніться піктограми кошика action_button_delete. Щоб додати довірену SIM-картку, спочатку встановіть її. Якщо ввімкнено функцію автоматичного блокування, необхідно буде розблокувати пристрій. ESET Mobile Security надішле запит на підтвердження нової SIM-картки як довіреної. Щоб увімкнути цю функцію, ми створимо унікальний ідентифікатор ESET#### на вашій SIM-картці та у ваших контактах. Не видаляйте цей унікальний ідентифікатор. Якщо видалити ідентифікатор, пристрій буде заблоковано.

warning

Підтримка автоматичного блокування в разі вилучення SIM-картки

Функція автоматичного блокування в разі вилучення SIM-картки недоступна на пристроях CDMA, WCDMA і пристроях, які підтримують лише Wi-Fi-зв’язок.

Після стількох спроб розблокування: [X]. Якщо цей параметр увімкнено, ваш пристрій блокується після вказаної кількості невдалих спроб розблокувати його. У параметрах модуля "Антикрадій" можна вказати максимально допустиму кількість невдалих спроб розблокувати пристрій. Якщо не вдалося розблокувати пристрій через помилку, у вас є 30 секунд на її виправлення. Після цього часу спроба буде вважатися невдалою. У налаштуваннях модуля "Антикрадій" параметр Час на виправлення дозволяє змінити час, що надається для виправлення. Можна не надавати час на виправлення. Для цього вимкніть цей параметр, і пристрій буде блокуватися відразу ж після вичерпання вказаної кількості спроб.

Коли пристрій заблоковано, ви можете відобразити на ньому інформацію, щоб зв’язатися з особою, яка користується ним. Ви також можете ввімкнути фотозйомку на обидві камери пристрою, щоб отримати фотографії людини, яка намагається розблокувати пристрій.

Після блокування пристрою

Після блокування пристрою можна виконати вказані нижче дії:

Показати контактні дані. Виводить на екран можливість Зв’язатися з власником, коли вводиться неправильний код блокування екрана.

Зробити фотографію. Дозволяє зберігати фотографії з фронтальної й задньої камер у галереї пристрою та на порталі модуля «Антикрадій» на випадок невдалої спроби розблокування пристрою чи вилучення SIM-картки.

 

important

Функції текстових повідомлень

Функція "Довірені SIM-картки" модуля "Антикрадій" недоступна на пристроях CDMA і пристроях, які не підтримують SMS-повідомлення.