Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Захист від фішинг-атак

Під терміном фішинг маються на увазі злочинні дії, спрямовані на введення користувачів в оману, щоб отримати від них конфіденційні дані на підроблених веб-сайтах, які мають вигляд справжніх. Цей тип маніпуляції відомий під назвою "соціальна інженерія". Зазвичай фішинг використовується для крадіжки конфіденційних даних, зокрема номерів банківських рахунків і кредитних карток, PIN-кодів або облікових даних користувачів.

Захист від фішинг-атак у ESET Mobile Security також забезпечує захист від шкідливої активності інших веб-сайтів, які вважаються зловмисними або небезпечними.

Рекомендуємо ввімкнути Захист від фішинг-атак. Усі потенційні фішинг-атаки з веб-сайтів або доменів, зареєстрованих у базі даних ESET шкідливого програмного забезпечення, буде заблоковано, а ви побачите сповіщення про спробу атаки.

Функція захисту від фішинг-атак інтегрується з усіма найпоширенішими браузерами й програмами для користування соціальними мережами, які підтримує ОС Android, зокрема Chrome та іншими стандартними браузерами, попередньо інстальованими на пристроях Android (на пристрої вони зазвичай називаються Інтернет або Браузер). Інші браузери не підтримуються, оскільки не забезпечують належну інтеграцію для цієї функції. Щоб користуватися всіма її перевагами, рекомендуємо не застосовувати такі браузери.

important

Увага

Для правильної інтеграції захисту від фішинг-атак із веб-браузерами ESET рекомендує використовувати Android 6 (Marshmallow) або новішої версії.

Покращте роботу. ESET Mobile Security попереджає, коли функції захисту від фішинг-атак потрібні додаткові дозволи від ОС Android. Торкніться опції Дозволити, щоб відкрити системні параметри доступності та вирішити, чи надавати підтримку більшій кількості браузерів і чи вмикати захист для роботи в режимі інкогніто. Якщо ви не хочете, щоб це позначалося як проблема, виберіть Ігнорувати цю проблему (не рекомендується).

Щоб вимкнути захист від фішинг-атак, натисніть кнопку меню three_dots_menu і виберіть пункт Вимкнути.

note

Захист від фішинг-атак для пристроїв у Samsung DeX

Захист від фішинг-атак не підтримується на пристроях, підключених до станції Samsung DeX.

Захищені браузери

Chrome

Chrome Beta

Firefox

Firefox Beta

Opera

Opera Beta

Opera Mini

Opera Mini Beta

Браузер Opera TV

Samsung Internet

Mint

Яндекс.Браузер

DuckDuckGo (у ESET Mobile Security 6.1 і новіших версій)

Браузер Kiwi

Edge

Silk на пристроях Amazon

Mi Browser

Mi Browser від Xiaomi

Vewd в Android TV

Захищені програми для користування соціальними мережами

Facebook

Facebook Lite

Messenger

Messenger Lite

Instagram

Програми для користування соціальними мережами, які використовують компоненти захищеного браузера для перегляду веб-сторінок, також захищені.