ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Nastavení

Pro přístup do nastavení aplikace ESET Mobile Security ťukněte na hlavní obrazovce na ikonu menu hamburger_menu (případně stiskněte tlačítko Menu na svém zařízení) a vyberte možnost Nastavení.

 

Zálohovat a obnovit

ESET Mobile Security dokáže vytvořit soubor se zálohou nastavení aplikace. Tento soubor si můžete stáhnout, uložit na externí úložiště a použít v budoucnu pro obnovení nastavení ESET Mobile Security.

Jazyk

By default, ESET Mobile Security is installed in the language set as the system default on your device (in Android OS Language and keyboard settings). Pokud chcete změnit jazyk uživatelského rozhraní aplikace, ťukněte na možnost Jazyk a vyberte si jiný.

Trvalé upozornění

(Tato možnost je dostupná na OS Android 7 a starším)

Oznámení produktu ESET Mobile Security se standardně zobrazují v dolní části oznamovací oblasti OS Android. Pokud oznámení nechcete zobrazovat, vypněte možnost Trvalé upozornění.

Program zvyšování spokojenosti zákazníků

Aktivováním této možnosti se z produktu ESET Mobile Security budou zasílat anonymní informace (o výkonu a statistiky běhu), které nám pomohou v dalším vylepšování produktu a našich služeb.

Speciální nabídky

Pokud aktivujete tuto možnost, do aplikace vám budeme zasílat informace o novinkách a výhodných akcích na produkty ESET.

Aktualizace

Pro zajištění maximální ochrany je důležité používat nejnovější verzi ESET Mobile Security. Ťuknutím na položku Aktualizace zjistíte, zda je k dispozici ke stažení novější verze programu. Tato možnost není dostupná, pokud jste si ESET Mobile Security stáhli a nainstalovali prostřednictvím Google Play – v tomto případě se produkt aktualizuje automaticky z Google Play.

Odinstalovat

Running the Uninstall wizard will permanently remove ESET Mobile Security from the device. Pokud je aktivní ochrana Anti-Theft, budete požádáni o zadání bezpečnostního PINu/vzoru do ESET Mobile Security nebo o otisk prstu. Ruční odinstalaci aplikace máme popsanou v této kapitole.

note

Ochrana proti odinstalování

Ochrana proti odinstalování není dostupná na OS Android 7 a novějším.