ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Referral kódy

important

Důležité

Tato funkce je dostupná pouze uživatelům, kteří si stáhli ESET Mobile Security prostřednictvím Google Play a dosud neaktivovali premium verzi.

Váš referral kód je unikátní sekvence znaků spárovaná s vaším zařízením. Sdílením tohoto kódu se svými přáteli můžete získat až 12 měsíců prémiové ochrany na produkt ESET Mobile Security zcela zdarma.

Pokud poskytnete tento kód svým přátelům, získáte vy i váš přítel prémiovou licenci na 30 dní zcela zdarma. Prémiová ochrana se aktivuje, jakmile váš přítel zadá váš referral kód do své aplikace. V případě, že váš přítel zatím nemá aplikaci ESET Mobile Security nainstalovanou, obdrží unikátní odkaz pro stažení produktu, který bude již předaktivovaný na 30 dní.

Trofeje reprezentují, kolik vašich kódů již přátelé použili, resp. kolik jste jich uplatnili. Za každý referral kód obdržíte na 30 dní prémiovou licenci a jednu virtuální trofej. Sdílet můžete 12 referral kódů a získat odpovídající počet bezplatných licencí. Po dosažení 12 trofejí již nebude aplikace přijímat další bonusové kódy a nezískáte další měsíc ochrany zdarma, ale stále můžete kódy přátelům rozesílat a věnovat jim tak prémiovou licenci na 30 dní.

trophy_act@xxhdpi