ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Průvodce prvotním spuštěním

Po dokončení instalace postupujte podle pokynů zobrazených v Průvodci prvotním spuštěním:

important

Udělení požadovaných oprávnění pro ESET Mobile Security

Tento průvodce zmiňuje postup pro běžná zařízení s operačním systémem Android. Nastavení mohou být různá v závislosti na výrobci zařízení.

1.Ťuknutím do nabídky vyberte zemi, ve které se převážně nacházíte.

2.Ťuknutím do nabídky vyberte jazyk, ve kterém chcete aplikaci používat. Jazyk můžete kdykoli změnit v nastavení aplikace.

3.Abyste mohli pokračovat, ťuknutím na tlačítko Další udělte souhlas s Licenčním ujednáním s koncovým uživatelem a Zásadami ochrany osobních údajů.

4.Pokud souhlasíte s následujícími možnostmi, zaškrtněte je a ťukněte na Další:

Systém zpětné vazby ESET LiveGrid© Více informací o ESET LiveGrid© naleznete v kapitole Rozšířená nastavení.

Chci dostávat informace o slevách a nových produktech ESET.

5.Pro připojení svého mobilního zařízení a aktivaci ESET Mobile Security se přihlaste se ke svému účtu ESET HOME.

arrow_down_homePřihlášení pomocí Google
arrow_down_homePřihlášení pomocí Apple ID
arrow_down_homeNaskenovat QR kód
arrow_down_homePřihlášení pomocí e-mailové adresy

Pokud nemáte založený účet ESET HOME nebo k němu aktuálně nechcete zařízení připojit, ťukněte na tlačítko Přeskočit. Zařízení můžete k účtu připojit kdykoli později pomocí aplikace ESET Mobile Security.

Pokud se rozhodnete přeskočit tento krok, požádáme vás a uvedení e-mailové adresy, kterou chcete použít pro registraci licence ESET a komunikaci s technickou podporu. Ťukněte na nabídku pro výběr e-mailové adresy a cílovou adresu vyberte nebo ťukněte na Přidat účet. Ze seznamu vyberte požadovaný účet nebo ťukněte na Přidat účet a přidejte si do zařízení další e-mailový účet. Pro pokračování ťukněte na OK. Pokud chcete použít e-mailový účet bez toho, aniž byste jej přidali do svého zařízení, ťukněte na tlačítko Další > Zrušit. Tuto akci opakujte dvakrát. Zadejte svůj e-mail a pokračujte ťuknutím na Vybrat.

6.Poslední krok průvodce prvotním spuštěním je rozdílný v závislosti na verzi operačního systému Android nainstalovaném na vašem zařízení.

arrow_down_homeAndroid 6-10
arrow_down_homeAndroid 11 a novější

important

Ochrana před vybitím

Mnoho výrobců mobilních telefonů nabízí v operačním systému Android 6 a vyšším Ochranu před vybitím. Tato funkce vypíná Anti-Phishing ESET Mobile Security při nízkém stavu baterie, pokud byl zapnut. Tato funkce vypíná Anti-Phishing při nízkém stavu baterie, pokud byl zapnutý. Aby zůstal Anti-Phishing zapnutý, vytvořte pro tuto funkci ESET Mobile Security výjimku. K vytvoření výjimky se, prosíme, podívejte do návodu k použití vašeho zařízení.