payment_protection_iconЗахист онлайн-платежів

Функція "Захист онлайн-платежів" забезпечує додатковий рівень захисту фінансових даних на пристроях Android від серйозних фішингових атак та інших загроз. Вона робить непомітним запуск ваших захищених програм для інших програм, а також унеможливлює заміну даних або читання даних, які відображаються в захищених програмах, з екрана.

Відкриття програми онлайн-платежів із використання модуля "Захист онлайн-платежів"

Для безпечного доступу до програми онлайн-платежів відкрийте її в модулі "Безпечний запуск". Модуль "Безпечний запуск" створюється, якщо активовано функцію "Захист онлайн-платежів". Після активації модуля "Захист онлайн-платежів" у модулі "Безпечний запуск" уже будуть міститися деякі програми онлайн-платежів. Щоб додати додаткові програми в модуль "Безпечний запуск", дотримуйтеся вказаних нижче інструкцій:

1.Відкрийте "Безпечний запуск".

2.Натисніть Керувати в правому верхньому куті.

3.У модулі "Безпечний запуск" виберіть програми, для яких потрібно забезпечити захист.

4.Натисніть "ОК", щоб підтвердити свій вибір.

Якщо відкрити програму онлайн-платежів без використання модуля "Безпечний запуск", то ESET Mobile Security покаже сповіщення про неубезпечений запуск програми.

Що таке модуль "Безпечний запуск" і яким чином можна отримати до нього доступ?

Модуль "Безпечний запуск" можна знайти в списку програм safe_launcher_app або в розділі ESET Mobile Security > "Захист онлайн-платежів" ic_payment_protection.

note

Доступ до модуля "Безпечний запуск"

Для швидкого й легкого доступу до програм онлайн-платежів, додайте модуль "Безпечний запуск" на головний екран. Щоб додати модуль "Безпечний запуск" на головний екран, натисніть і утримайте піктограму "Безпечний запуск" і перетягніть її на головний екран.