Захист від фішинг-атак

Під терміном фішинг маються на увазі злочинні дії, спрямовані на введення користувачів в оману, щоб отримати від них конфіденційні дані на підроблених веб-сайтах, які мають вигляд справжніх. Цей тип маніпуляції відомий під назвою "соціальна інженерія". Зазвичай фішинг використовується для крадіжки конфіденційних даних, зокрема номерів банківських рахунків і кредитних карток, PIN-кодів або облікових даних користувачів.

Рекомендуємо ввімкнути Захист від фішинг-атак. Усі потенційні фішинг-атаки з веб-сайтів або доменів, зареєстрованих у базі даних ESET шкідливого програмного забезпечення, буде заблоковано, а ви побачите сповіщення про спробу атаки.

Функція захисту від фішинг-атак інтегрується з усіма найпоширенішими браузерами, що підтримує ОС Android, зокрема Chrome та іншими стандартними браузерами, попередньо інстальованими на пристроях Android (на пристрої вони зазвичай називаються Інтернет або браузер). Інші браузери не підтримуються, оскільки не забезпечують належну інтеграцію для цієї функції. Щоб користуватися всіма її перевагами, рекомендуємо не застосовувати такі браузери.

 

Покращте роботу. ESET Mobile Security попереджає, коли функції захисту від фішинг-атак потрібні додаткові дозволи від ОС Android. Торкніться опції Дозволити, щоб відкрити системні параметри доступності та вирішити, чи надавати підтримку більшій кількості браузерів і чи вмикати захист для роботи в режимі інкогніто. Якщо ви не хочете, щоб це позначалося як проблема, виберіть Ігнорувати цю проблему (не рекомендується).

Щоб вимкнути захист від фішинг-атак, натисніть кнопку меню three_dots_menu і виберіть пункт Вимкнути.

note

Захист від фішинг-атак для пристроїв у Samsung DeX

Захист від фішинг-атак не підтримується на пристроях, підключених до станції Samsung DeX.