העזרה המקוונת של ESET

חיפוש עברית
בחר את הנושא

payment_protection_iconהגנה על תשלומים

הגנה על תשלומים' היא שכבה נוספת של הגנה שנועדה להגן על הנתונים הפיננסיים שלך במכשירי Android מפני דיוג מתקדם ואיומים אחרים. 'הגנה על תשלומים' מונעת מאפליקציות אחרות להבחין בהפעלת האפליקציות המוגנות שלך, ואף מונעת מהן להחליף מידע או לקרוא מידע המוצג על המסך באפליקציה המוגנת שלך. 'הגנת תשלום' סורקת כל יישום ברשימת היישומים המוגנים שלה. לאחר הפעלת התכונה 'הגנת תשלום', היא תוסיף באופן אוטומטי יישומים בנקאיים ויישומי תשלום לרשימת היישומים המוגנים שלה.

הוספת יישום חדש לרשימת היישומים המוגנים

  1. פתח את 'הגנת תשלום' בתפריט 'יישומים' או ב-ESET Mobile Security.
  2. הקש על ניהול.
  3. בחר יישומים שברצונך להגן עליהם באמצעות 'הגנה על תשלום'.
  4. הקש על 'אישור' כדי לאשר את בחירתך.

פתיחת אפליקציית בנקאות ותשלומים באמצעות 'הגנה על תשלומים'

כדי להבטיח את ההגנה הגבוהה ביותר על יישומי הבנקאות והתשלום שלך, פתח יישומים אלה מ'המפעיל הבטוח'. המפעיל הבטוח' מספק שכבת הגנה נוספת בהשוואה להגנה סטנדרטית של התכונה 'הגנת תשלום' בעת פתיחת היישום מחוץ ל'מפעיל הבטוח'.
'המפעיל הבטוח' נוצר באופן אוטומטי כאשר 'הגנת תשלום' מופעלת. 'המפעיל הבטוח' מכיל את כל היישומים מוגנים על ידי 'הגנת תשלום'.

מהו 'מפעיל בטוח' וכיצד ניתן לגשת אליו?

תוכל למצוא את 'מפעיל בטוח' ברשימת האפליקציות שלך safe_launcher_app או ב-ESET Mobile Security > הגנה על תשלומים ic_payment_protection.

note

גישה ל'מפעיל בטוח'

לגישה קלה ומהירה יותר לאפליקציות הבנקאות והתשלומים שלך, תוכל להוסיף את 'מפעיל בטוח' למסך הבית שלך. כדי להוסיף את 'מפעיל בטוח' למסך הבית, לחץ לחיצה ארוכה על סמל 'מפעיל בטוח' וגרור אותו אל מסך הבית.