העזרה המקוונת של ESET

חיפוש עברית
בחר את הנושא

מערכת נגד גניבה

התכונה ESET Anti-Theft מגנה על המכשיר הנייד שלך מפני גישה לא מורשית, מאפשרת לך לנטר פעילות זרה ועוקבת אחר מיקום המכשיר. אפשר גם להציג הודעה למוצא במקרה שהמכשיר יאבד.

אם המכשיר ייעלם, תוכל לנהל אותו בפורטל ESET Anti-Theft, או לבצע פעולות ספציפיות באמצעות פקודות SMS ממכשיר של איש קשר מהימן. כדי לבצע פעולות באמצעות SMS, עליך להגדיר את תכונת החברים המורשים ולהוסיף את מספרי הטלפון שלהם לרשימת אנשי הקשר המהימנים. עיין במאמר הגדרת הגנה של המערכת נגד גניבה באמצעות ESET Mobile Security עבור Android במאגר הידע שלנו כדי להגדיר הגנה של המערכת נגד גניבה ב-ESET Mobile Security. (המאמרים במאגר הידע אינם זמינים בכל השפות)

ל-ESET Anti-Theft נדרשות הרשאות גישה למצלמה ולמיקום המכשיר לשם פעולה תקינה. נדרשת ל-ESET Mobile Security הרשאה של שכבת-על במסך כדי להציג אזהרה ולנעול את המכשיר.

תכונה זו מאפשרת לך להתאים את האזהרות והפעילויות המופעלות באמצעות מצב 'חשוד'. ESET Mobile Security שומרת על בסיס קבוע את מיקום המכשיר, תמונות מהמצלמה וכתובות IP של רשתות WiFi. ניתן להגדיר את האפשרויות הבאות:

נעילה אוטומטית של מכשיר

באפשרותך להגדיר את ESET Mobile Security כך שהמכשיר שלך יינעל אוטומטית עם ביצוע אחת מהפעולות הבאות:

  • בעת הסרה של כרטיס SIM - אם כרטיס ה-SIM המורשה יוסר מהמכשיר, המכשיר יינעל. כדי להסיר ולבדוק כרטיסי SIM מורשים, הקש על נהל כרטיסי SIM מורשים, בחר את כרטיס ה-SIM שברצונך להסיר ולאחר מכן הקש על סמל הסל action_button_delete. כדי להוסיף כרטיס SIM מורשה, הכנס את כרטיס ה-SIM. אם מופעלת נעילה אוטומטית, תצטרך לבטל את נעילת המכשיר. ESET Mobile Security יבקש ממך לאשר את כרטיס ה-SIM החדש שנוסף כמורשה כדי לאפשר פונקציה זו, ניצור מזהה ייחודי, ESET####‎, בכרטיס ה-SIM וברשימת אנשי הקשר. אל תסיר את המזהה הייחודי. במקרה של הסרת איש הקשר של המזהה, המכשיר יינעל.

warning

תמיכה עבור נעילה אוטומטית בעת הסרת כרטיס ה-SIM

  • התכונה נעילה אוטומטית בעת הסרת כרטיס SIM אינה זמינה במכשירי CDMA,‏ WCDMA ו-WiFi בלבד.
  • לאחר [X] ניסיונות ביטול נעילה - כאשר אפשרות זו מופעלת, המכשיר שלך ננעל לאחר מספר מוגדר של ניסיונות ביטול נעילה כושלים. ניתן להגדיר את מספר ניסיונות ביטול הנעילה הכושלים לפני נעילת המכשיר בהגדרות 'מערכת נגד גניבה'. אם הניסיון הכושל שלך התרחש בטעות, תוכל לתקן זאת תוך 30 שניות, והוא לא ייספר כניסיון כושל. באפשרותך לשנות את הזמן לתיקון בהגדרות 'מערכת נגד גניבה' באפשרות זמן לתיקון. ניתן גם להשבית את הזמן לתיקון, והמכשיר יינעל מיד לאחר המספר המוגדר של ניסיונות כושלים.

כאשר המכשיר נעול, באפשרותך להציג מידע ליצירת קשר עם הבעלים של המכשיר. ובאפשרותך גם לאפשר למכשיר לצלם תמונות עם שתי המצלמות כדי לקבל תמונות של האדם שמנסה לבטל את נעילת המכשיר.

לאחר נעילת המכשיר

לאחר שהמכשיר ננעל, ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

  • הצג פרטי קשר - הצגת האפשרות צור קשר עם הבעלים במקרה שהוזן קוד נעילת מסך שגוי.
  • צלם תמונה - שמירת התמונות מהמצלמה האחורית ומהמצלמה הקדמית בגלריה של המכשיר ובפורטל 'מערכת נגד גניבה' במקרה של ניסיון ביטול נעילה כושל או של הסרת כרטיס ה-SIM.

 

פקודות SMS

כאשר תכונה זו מופעלת, ניתן לשלוח פקודות SMS כדי לבצע פעולה כמו נעילת המכשיר, איתור המכשיר או מחיקת תוכן המכשיר לחלוטין. כדי שתוכל לשלוח פקודות SMS, מספר הטלפון של המכשיר שבו ברצונך להשתמש כדי לשלוח פקודות SMS צריך להיות שמור כאיש קשר מהימן.

נהל אנשי קשר מהימנים

כדי להוסיף איש קשר מהימן, הקש על נהל אנשי קשר מהימנים והקש על הסמל +icon_plus בפינה השמאלית התחתונה. יתן לבחור אילו פקודות יוכל איש הקשר המהימן המסוים לשלוח. איש הקשר המהימן יכול גם לקבל התראה כשכרטיס ה-SIM המורשה מוסר.

 

important

תכונות של הודעות טקסט

התכונות של כרטיסי SIM מורשים ופקודות טקסט ב-SMS במערכת נגד גניבה אינן זמינות במכשירים בטכנולוגיית CDMA ובמכשירים ניידים שאינם תומכים בהודעות טקסט.